Milletvekili Demirbağ, Elazığlıları Uyardı ve Vaka Sayısını Açıkladı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demibağ muhtarlarla yaptığı toplantı da koronavirüs sürecine değindi. Vatandaşların kurallara uyması gerektiğini vurgulayan Milletvekili Demirbağ, “Elazığ’da 150, 200 civarında vaka var” dedi.

Milletvekili Demirbağ, Elazığlıları Uyardı ve Vaka Sayısını Açıkladı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demibağ muhtarlarla yaptığı toplantıda koronavirüs tedbirlerine değindi.

Milletvekili Demirbağ, Elazığlı vatandaşları kurallara uymaları gerektiği noktasında uyardı.

Milletvekili Demirbağ, “Pandemi süreciyle birlikte maalesef eskiden bir haftada en geç iki haftada bir gelirken Elazığ’a şimdi artık 3 haftada bir falan geliyoruz Elazığ’a” dedi.

“BİRAZ DAHA DİKKATLİ OLMAMIZ LAZIM”

Geçtiğimiz günlerde bir cenazeye katıldığını cenazede kurallara uyulmadığını gördüğünü söyleyen Milletvekili Demirbağ “Bir cenazeye katıldık. Bin iki bin kişilik bir cenazeye katıldık. Doğru dürüst ne sosyal mesafe ne maske hiçbir şey hemen hemen yoktu. Şimdi mecbur taziyelere fırsat buldukça iştirak etmek lazım. Bunu belirtmemdeki amaç biraz daha dikkatli olmak lazım” şeklinde konuştu.

“ELAZIĞ’DA 150 – 200 CİVARINDA VAKA VAR”

Elazığ’daki vaka sayısını da açıklayan Milletvekili Demirbağ, “İlimizde de 150 – 200 civarında şuanda vaka var. En az olan illerden biri olmasına rağmen yabana atmamak lazım. Tedbirli olmak lazım. Hepimiz beraber dikkatli olmamızda yarar var” ifadelerini kullandı.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakkoş
Gakkoş - 1 ay Önce

Artık müdürlerin yapacağı açıklamalara kadar düştünüzse vay bu Elazığımın haline adamlar sırf televizyona çıkalım diye bu açıklamaları yapıyor. Reis' e oy var size yok.

Nusret
Nusret @Gakkoş - 1 ay Önce

Vekile neden kızılıyor anlamıyorum. Bu vekili daha önce iki kez seçen kim, seçenler memnun olmalı ki, vekalet vermişler, insan kendisi gibi olana vekalet verir. Oy veren eleştirmez, eleştiremez,

İlker
İlker @Gakkoş - 1 ay Önce

Sorulması gereken soru şu: Genel seçimde X partisine oy verdiğinde, oy verdiğin parti iktidar olursa ve aday gösterdiği kişiler de milletvekili seçilirse, bu durumda senin oyunun o milletvekillerine gitmeme olasılığı yüzde kaçtır?

Uyanın
Uyanın @Gakkoş - 1 ay Önce

Reis de akıllı olsun bunlara taviz vermesin, hiç birine oy yok artık!

Hemşire
Hemşire - 1 ay Önce

150-200 dolayındaaaaa,50 fark var

Tanımıyorum :)
Tanımıyorum :) @Hemşire - 1 ay Önce

Dediğin çok doğru katılıyorum

Benim işte tanımıyor musun
Benim işte tanımıyor musun @Hemşire - 1 ay Önce

sanki sepetteki yumurta sayısını söylüyor. Salgının önemini kimse kavrayamamış galiba.

Xy
Xy @Hemşire - 1 ay Önce

Kaçı hastanede kaçı evinde tedavi görüyo bunlar önemli yani

Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Ulan yanında ki adam daha maske takmayı bilmiyor konuşmayı desen bilmiyorsun gelmiş açıklama yapıyorsun bide vaka sayısı 150 200 civarında

Bu nasıl amatörlük
Bu nasıl amatörlük - 1 ay Önce

150 200 civarı ne demek ya, karpuz mu sayıyorsunuz, net rakam veremiyor mu kimse, neler dönüyor Elazığ da cidden anlamıyorum!

Kürşat
Kürşat - 1 ay Önce

Zülfü gardaşim,Aç telefonu saglik müdürüne emir ver,derhal vaka sayısıni bana imzalı at,demen lazım,öyle kulaktan dolma gibi rakam yakışmadı.Vekilimiz olarak biz de sana direktif veriyoruz,imzalı kesin rakam neyse derhal açıkla! Gardaş ben senden bir iki yaş büyük olduğum için mazur gör ama,böyle olması lazım.Es Selam CC.

Seda klk
Seda klk - 1 ay Önce

Nerde bu vali pardon ? Geldiğinden beri ne ses duyduk ne bişey .

deprem zede
deprem zede - 1 ay Önce

senin yatacak yerin yok yerin... bu dünyada senin ve senin gibiler kul hakkından nasıl can verecek onu düşünüyorum...

Kürşat
Kürşat - 1 ay Önce

"Vatandaş"ismiyle yazan kişi kullandığın"Ulan" kelimesinin 1 yıl 2 ay hapis cezası ile 7000 TL.para cezası var,bu konuda kesinleşmiş Yargıtay Ceza genel kurulu kararı var.Bilesin dedim.


SIRADAKİ HABER

banner7