Milletvekili Gürsel Erol TBMM’de Konuşurken Mecliste Bir Anda Tansiyon Yükseldi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, TBMM’de devam eden bütçe görüşmelerinde söz aldı. Erol’un konuşması sırasında meclis bir anda karıştı

Milletvekili Gürsel Erol TBMM’de Konuşurken Mecliste Bir Anda Tansiyon Yükseldi

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 2022 yılı merkezi yönetim bütçe kanunu teklifinin görüşülmesi sırada söz aldı.

Erol’un konuşmasında bir anda mecliste tansiyon yükseldi. 

EROL: HADDİNİ BİLECEKSİN HADSİZ

Milletvekili Gürsel Erol, “Kiralık, kendi iradesiyle bu kürsüde konuşma cesaretini gösteremeyen sizin gibi milletvekilleridir. Kiralık, yalnızca lider endeksli siyaset yapan kendi kişiliği olmayan senin gibi milletvekilleridir. Bak ben Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde nezaket kurallarına uyan bir milletvekiliyim. Ama sen Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanına saygısızca ithaf etmen asla kabul edilemez. Haddini bileceksin hadsiz!” dedi.

Video:

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 2 ay Önce

one daşşaktır sende

Mehmet
Mehmet @mustafa - 1 ay Önce

chp demek heykel demek,yakışır

abc
abc @mustafa - 2 ay Önce

Hepiniz yeseniz bitiremezsiniz.

HAS GAKKO
HAS GAKKO @mustafa - 2 ay Önce

30 sene önce Elazığda yasayan erkelerin büyük çoğunluğu Gürsel EROL gibi HERİFTİ. Ondan dolayı Elazığ ülkede söz sahibi bir yerdeydi ve mutluluk huzur vardı. Ne olduysa oldu o Elazığ herifleri kayboldular geriye cello bellolar kaldı. Gürsel beye gösterilen sevginin arkasında aslında Elazığ adamlığına hasretlik vardır.

Beton
Beton @mustafa - 2 ay Önce

Heykelini yapalım desen Beton yetmez beton … kabul etmek lazım adam gerçekten çok üst düzey bir siyasetçi

Helal
Helal - 2 ay Önce

Güzel konuşman için helal olsun sana

elaziz
elaziz @Helal - 2 ay Önce

Bu nasıl bir güzel konuşma imiş, öve öve bitiremediniz. Bu adam her halde sizi kiralamıştır şak şakcılık için.

yazıklar olsun!
yazıklar olsun! @Helal - 2 ay Önce

Türkiye Merkez bankası kurulurken yüzde 15 hissesini Türkiye Cumhuriyetine, yüzde 85 hisse senetini yahudilere veren bu chp partisi değil mi? Adam sormaz mı, neden ‘Türkiye Cumhuriyet(i) Merkez Bankası’ değil de, ‘Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’dır? Çünkü MB Türkiye’ye ait değildir! Erdoğanın faiz politikasını bugün eleştiren bu zihniyet değil mi? Tabi ki faizin indirilmesini istemezler. Türk halkı tek faiz lobisine çalıştı ve hala çalışıyor. Reis’in faiz politikası buna yöneliktir! Geçmişte ve bugün kü yaşadığımız sıkıtıların temeli 11. Haziran 1930 da atıldı! Teşekkürler CHP, bravo! Şevki Yılmaz bunlara boşuna Cesur Hırsızlar Partisi demiyor!

M.özel
M.özel - 2 ay Önce

Hep demişimdir demeye de devam edecem bu ak parti milletvekilleri değişmediiği müddetöe bir gürsel erol dört ak partili milletvekiline eşit yada büyüktür..elazığ milletvekili sayısı bir olsun o da gürsel erol olsun.boş kalabalığa gerek yok..

Bozo23
Bozo23 - 2 ay Önce

Helal olsun.

Horoz horoz
Horoz horoz - 2 ay Önce

Senin cigerin yiyemmm horoz horozz

Evet
Evet - 2 ay Önce

Alem g..t olmus,ugrasma sen ,yuz kalmamis ..

Avni örnek
Avni örnek - 2 ay Önce

Bekara karı boşamak kolaydır. CHP yi 1974' 1978,1991, 1998 yıllarında yıllarında tek başındbaşınaolmazsa, ortak hükhükğmetler kurmuş, yamillethiç bir zaman memnun etmemiştir. İmtihansız bakan Oktay 3000 adet savcı hakim, atanmıştır. Moğoltay 3500 mimtihansız memur ataması yapmıştır. Gazeteci soruyor, memur imtihansız alınırım. Ben. Alırım. Hemde kendi militanlarımı, ülkücüleri alacak değilim. Yalova depreminde dışarıdan, içeriden tiriliyon lira deprem için gelmiş, bu para nereye harcanmıştır. 25bankanın içi boşaltılmış paralar havaya uçmuştur. Memur maaşlarını ödemek için bir gecelik faiz 7500 TL. Karşılığında ziraat bankasında n almış memur mmaşlarını ödemiştir. Yunanistandan para istemiştir. CHP plan program yoktur. Yatırım bilmez, milleti düşünmez, kendini efendi görür, diğerleri uşaktır. Din, bayrak, vatan ve millet düşmanıdır. Ağababaları a uşak olmak ister. Bunun gibi.

Pehlivan
Pehlivan @Avni örnek - 2 ay Önce

aynen kardeş.

Ayıp ayıp
Ayıp ayıp @Avni örnek - 2 ay Önce

Ulan işinize gelince kıbrısı biz aldık dersiniz işinize gelmediği zaman kıbrıs seferinden dolayı yapılan ambargo dönemini kötülemek için kullanırsınız.. ecevit son döneminde çok yaşlanmıştı kötü yönetim oldu ancak adam gerçek dürüst namuslu bir insandı.. söylediğin sayıda ak parti ilçe başkanı avukat savı yapılıyor her gün gelmiş burda işkembeden atıyorsun .. millet gördüğüne inanıyor senin yalanlarına değil ..

Horoz horozzz
Horoz horozzz - 2 ay Önce

Senin o cigerin yiyeyem cigerin horoz horoz


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109