Muhtar Adayı Kil: Abartılı Projeler Yerine, Gerçek Sorunları Çözeceğiz

Abdullahpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Ramazan Kil, seçim çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor.  Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Aday Kil Abdullahpaşa Mahallesinin her karışına hâkim olduğunu ve mahallenin sorunlarını çok iyi bildiğini ifade etti.

Muhtar Adayı Kil: Abartılı Projeler Yerine, Gerçek Sorunları Çözeceğiz

Abdullahpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Ramazan Kil, seçim çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Muhtar Adayı Kil; Abdullahpaşa Mahallesinin her karışına hakim olduğunu ve mahallenin sorunlarını çok iyi bildiğini ifade etti.

Ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Abdullahpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Ramazan Kil açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Adaylığımı açıkladıktan sonra seçim çalışmalarımıza aralıksız şekilde devam ediyoruz. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Çocukluğumuz, gençliğimiz ve ekmek mücadelemiz yıllardır Abdullahpaşa Mahallesinde geçti. Mahallemizin her karışını çok iyi biliyoruz. İlimizin en güzel mahalleri arasında olan Abdullahpaşa Mahallesinde sorunları çözmek için Belediyemiz ve resmi kurumlarla çok iyi diyalog kuracağız. Muhtarın yetki ve sorumluluklarını çok iyi biliyoruz. Vatandaşlarımıza abartılı ve yapılamayacak projelerle gitmiyoruz. Zaten esnaflarımız ve vatandaşlarımız muhtarın yapabileceği işleri çok iyi biliyor. Biz, esnafımızın ve mahalle sakinlerimizin her zaman iyi ve kötü gününde yanında olacağız. Mahallemizin önemli yerleşim yerleri arasında yer alam İMAR HAK-SEN konutlarında ulaşım sorunu çok büyük. Akşam ve gündüz vatandaşlarımız, ulaşımda sıkıntı yaşıyor. Ben de orada ikamet ettiğim için bu sorunu ben ve ailem de yaşıyor. Allah nasip eder Abdullahpaşa Mahallesi muhtarlığı bizlere nasip olursa ilk çözeceğimiz sorun bu olacak. Ayrıca, İMAR HAK-SEN’de bulunan istinat duvarlarında sürekli çökmeler oluyor bu sorunu kalıcı olarak çözmek için gerekli girişimlerde bulunacağız. Çıktığımız bu yolda bizlere sonsuz destek veren mahalle sakinlerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137