Okul Harçlıklarını İhtiyaç Sahipleri İçin Biriktirdiler

Beşir Derneği’ni ziyaret eden Koç İlköğretim Okulu öğrencileri toplandıkları okul harçlıklarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılması için Dernek Başkanı Burhanettin Aslan’a Takdim ettiler.

Okul Harçlıklarını İhtiyaç Sahipleri İçin Biriktirdiler

Koç İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri Beşir Derneğini ziyaret etti.

Dernek Başkanı Burhanettin Aslan tarafından karşılanan öğrenciler derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında da bilgi aldı.

Dernek çalışmaları hakkında bilgi alan öğrenciler daha sonra toplandıkları okul harçlıklarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılması için Başkan Aslan’a taktim etti.

ASLAN: TÜM EĞİTİMCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aslan, “Koç İlköğretim Okulu öğrencileri ve öğretmeni Mehmet Yaşar Kaya öğrencileriyle beraber derneğimize teşrif ettiler. Dernek çalışmalarıyla alakalı kendilerine bilgi sunduk. Öğrenciler biriktirmiş oldukları harçlıkları ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere bize taktim ettiler. Çok memnun olduk. Özellikle bu yaşta çocukları bu şekilde hayır yapmalarına teşvik eden okul yönetimine, Mehmet Yaşar hocamıza ve duyarlı olan ailelerine çok teşekkür ederiz. Şu zamanda gerçekten çocuklarımızın yetişmesiyle alakalı yardıma duyarlı hale getirilmesi hale getiren tüm eğitimcilerimize teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun iyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
osman aydin
osman aydin - 2 hafta Önce

Yani bunlarda hiç utanma yok mu çocugun harçliği allinir mi

Ali
Ali - 2 hafta Önce

Okullara derneklerin irmesi doğrumu?

Ali
Ali - 2 hafta Önce

Yarın bir başka dernek girer okullara. Onlar çocukların parasını toplar.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109