Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Akın: “Afişlerimiz kaldırıldı”

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Abdullah Akın, Elazığ Belediyesi İtfaiye Amirliği ekiplerinin şehrin 3 noktasına asılan kendisine ait seçim pankartlarının kaldırıldığını iddia etti.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Akın: “Afişlerimiz kaldırıldı”

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, Saadet Partisi tarafından Mustafapaşa Mahallesi, Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesi’ne asılan kendisine ait seçim afişlerinin kaldırıldığını iddia etti.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın yaptığı açıklamada, “Neredeyse tüm Elazığ’da Şahin Şerifoğulları da dahil tüm adayların resmi dururken, hatta bazı binalarda bazı siyasilere ait senelerce asılı posterler varken özellikle benim posterlerimin kaldırılmasını ne tür bir endişe yaptırmıştır? Öyle sanıyorum ki neredeyse tüm mahallelerde bulunan yollardaki çukurları, merkezdeki harabe binaları, suları sürekli kesilen mahalleleri, 30 bin kayıtlı işsiz gencin problemlerini, bu şekilde örtmeye çalışıyor! Kim ne yaparsa yapsın işsizlikle, geçim sıkıntısıyla, evsizlikle, sürekli kesilen sularla, delik deşik asfaltlarla boğuşan hemşehrilerimiz için canla başla çalışacağım. Kamuoyu ile paylaştığımız 40 stratejik ve 10 tamamlayıcı olmak üzere 50 projeyi hayata geçirip inşallah Elazığ’ı bölge lideri konumuna taşıyarak hemşehrilerimizin kaynaklarını hemşehrilerimize kazandıracağım. Elazığ Belediyesi birilerinin birilerine hediye edeceği bir il asla değildir. Bundan dolayıdır ki seçim çalışmalarımıza daha büyük bir kuvvet ve özveriyle çalışacağımızı ifade ediyor, hemşehrilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137