Sefa Kömürhanlı, Aday Adaylığı Resmi Müracaatını Yaptı

İş İnsanı Muhammet Sefa Kömürhanlı Elazığ’dan AK Parti aday adaylığını açıklayarak Genel Merkeze resmi müracaatını sundu.

Sefa Kömürhanlı, Aday Adaylığı Resmi Müracaatını Yaptı

Elazığlı Genç İş İnsanı Muhammet Sefa Kömürhanlı 14 Mayıs’ta gerçekleşecek milletvekili seçimlerinde Elazığ’dan AK Parti aday adaylığını açıkladı. Aday Adayı Kömürhanlı resmi müracaatını AK Parti Genel Merkezi’ne sundu.

Aday Adaylığı müracaatının ardından teşkilat ziyaretlerine başlayan Muhammet Sefa Kömürhanlı ilk olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Aday Adayı Kömürhanlı daha sonra AK Parti İstanbul Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç ile bir araya geldi.

KÖMÜRHANLI: YÜREĞİ ŞEHRİ VE ÜLKESİ İÇİN ATAN HERKESİN VEKİLİ OLMAK İÇİN DESTEKLERİNİZE TALİBİM

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Muhammet Sefa Kömürhanlı yapmış olduğu açıklamada: “Değerli dava arkadaşlarım, saygıdeğer Elazığlılar ve Elazığ sevdalıları; şehrimiz için, Ülkemiz için güzel işlere imza atmak ve bölgemizin özlediği milletvekili profili için 28. Dönem milletvekili aday adaylığı müracaatımı yapmış bulunmaktayım. Siyasi görüşü fark etmeksizin yüreği şehri ve ülkesi için atan herkesin vekili olmak için desteklerinize talibim” İfadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137