Suphi Döner Teşekkür Mesajı Yayımladı

Görev süresi boyunca Elazığ’da güzel çalışmalara imza atan Suphi Döner’in yerine Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevini sürdüren Abdulsamet Eren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanmıştı. Bu görev değişiminin ardından Eski Gençlik ve Spor İl Müdürü Suphi Döner bir teşekkür mesajı yayımladı.

Suphi Döner Teşekkür Mesajı Yayımladı

Bugün Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev değişimi yaşanmıştı.

Görev süresi boyunca Elazığ’da güzel çalışmalara imza atan Suphi Döner’in yerine Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevini sürdüren Abdulsamet Eren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanmıştı.

Bu görev değişiminin ardından Eski Gençlik ve Spor İl Müdürü Suphi Döner bir teşekkür mesajı yayımlayarak görev süresi boyunca yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.

DÖNER: ABDULSAMET EREN'E DEVRETMİŞ BULUNMAKTAYIM

Eski Gençlik ve Spor İl Müdürü Suphi Döner, “Bilindiği üzere 10 Temmuz 2018 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri kapatılarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne dönüştürülmüştü. 2 Ocak 2019 tarihinde Bakanlık Makamınca yeni kurulan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne İl Müdürü olarak görevlendirildim. 7 Ağustos 2019 tarihi itibariyle görevlendirme ile yürüttüğüm il müdürlüğü görevini yine Bakanlık Makamınca görevlendirilen Şube Müdürü Abdulsamet Eren'e devretmiş bulunmaktayım” dedi.

DÖNER: YENİ TESİSLERİN KAZANDIRILMASI İÇİN ÇALIŞMALARDA BULUNDUK

Eski Müdür Döner, “Görev yaptığım süre içerisinde ilimizin gençliğine, spor camiasına ve kurumdaki ilk göz ağrım olan KYK Yurtlarında barınan 8338 öğrenciye kısacası bütün halkımıza en güzel hizmeti çalışma arkadaşlarımla birlikte sunma gayretinde bulunduk. Öncelikle gece gündüz demeden gayret sarf eden bütün çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Görevlendirme ile çalıştığımız bu kısa süre içerisinde ilimizin tesisler bakımından güçlendirilmesi  amacıyla il merkezi ve ilçelerimizdeki mevcut tesislerin bakım onarımı; ayrıca yeni tesislerin kazandırılması için çalışmalarda bulunduk”diye kaydetti.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Yaptığı çalışmalardan bahseden Döner, “Gençlik Merkezi Sentetik Çim Sahası amatör ve bölgesel amatör ligi maçlarının daha rahat ve nezih  oynanır hale getirilmesi için ihalesi yapıldı, sezona yetiştirilmesi için çalışmalar hızla devam ediyor. İlimizde yıkılan Stadyum inşaatı tamamlanıncaya kadar İlimizi 2. Ligde temsil eden Elazığspor, 3. Ligde temsil eden Elaziz Belediyespor’un iç saha maçlarını oynaması için Doğukent Mahallesinde 2. Lig Standartlarına uygun modern görünümlü stadyum ihalesine çıkılmış; inşallah en kısa sürede tamamlanması hedeflenmektedir. Ayrıca (Doğukent Butik Stadyum) yapım sürecinde ilimizin bu güzide iki takımının iç saha maçlarının ilimizde oynanması amacıyla Gençlik Merkezi Sentetik Çim Sahasının da standartlara uygun olarak tadilatı hızla devam etmektedir. Arıcak ilçesinde daha önce planlanan sahanın hızlandırılması ve Maden, Ağın ve Sivrice İlçeri’nde sentetik çim saha yapılması için projelendirme çalışmaları başlatılmış ve devam etmektedir. İl Merkezi Yakup Kılıç Spor Salonu ile Kovancılar ve Karakoçan Spor Salonlarının tadilatı için Spor Toto ile reklam karşılığı ödenek sözleşmesi imzalanmış ve ihale süreci devam etmektedir.  Keban, Baskil ve Palu Sentetik Sahalarının bakımı için ise ödenek süreci devam etmektedir. İlimiz KYK Yurtlarının bakım ve onarı için 3 milyon 900 bin ödenek tahsisi yapılmış, ihalesi gerçekleştirilerek tadilata başlanmıştır”ifadelerini kaydetti.

Suphi Döner yapılan hizmetleri anlatmaya devam ederek, “İlimizde talebin karşılanması amacıyla ön protokolle 1750 kişilik kız yurdunun inşaatı tamamlanmış, iç donatımı devam eden yurt, Şehit Polis Fethi Sekin adıyla yeni dönemde öğrencilerimize hizmet sunacaktır. İlimizde yapımı devam eden ve yakın zamanda teslimi planlanan Çok Amaçlı Spor Kompleksinin açılmasıyla birçok branş nezih bir salona kavuşmuş olacaktır. İlimizde ihtiyaç duyulan atış poligonu, okçuluk alanı, atletizm pisti, açık ve kapalı tenis kortları, bocce ve daha birçok branşta ihtiyaç duyulan tesislerin kazandırılması için çalışmalar yürütülmektedir. Arıcak ilçemizde Gençlik Merkezi açıldı ve Palu ilçemizde açılma süreci devam etmektedir. Görev alanımızda yaptığımız çalışmalarda farklı branşlarda profesyonel ve amatör sporlar, okul sporları, il spor merkezleri, gençlik faaliyetleri, sosyal ve kültürlere maddi ve manevi destekler sunduk” bilgilerini verdi..

DÖNER: SİZLERDEN HELALLİK DİLİYORUM

Eski Gençlik ve Spor İl Müdürü Suphi Döner, “Görevlendirmeyle yürüttüğüm bu görevden çok mutlu ve bahtiyar olarak ayrıldığım bu günde başlangıçta Bizleri bu makama layık gören büyüklerimize; ortaya konulan güzelliklerin baş mimarı çalışma arkadaşlarıma; bakanlığımız ve valiliğimiz başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarına; paydaş kurumlara; STK'lara; basın-yayın organlarına; her daim ihmal ettiğim halde hoşgörüyle karşılayan aileme ve bütün gönül dostlarıma şahsım ve kurumum adına şükranlarımı sunuyor, fani dünyanın fani bir ferdi olarak sizlerden helallik diliyorum. "İyi bir geleceğin şifreleri mazeret üretmede değil; çalışmada gizemlidir."  Selam ve dua ile” Açıklamalarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 15:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kazancınız sizlere haram olsun
Kazancınız sizlere haram olsun - 12 ay Önce

Yeni gelen denyo hangi eşraftan (partisi belli de) hangi vekilin adamı açıklayın bilelim. Dört vekil Allah hepinizin yüzbinlerce belasını versin sıçtınız bu şehrin içine yediğiniz içtiğiniz zehir zıkkım olsun. Aldığınız ücretleriniz size çoluk çocuklarınıza ilaç parası olsun başka bir şey demiyoruz.

Rıdvan
Rıdvan @Kazancınız sizlere haram olsun - 12 ay Önce

Yeni gelen denyo kim işte ne bilim inşAllah işe yarar biridir ama suphi iyiydi bence artist değildi. tek suçu elazığlı olmamaktı başka da bir sebebi yok başka hakkeden biri

okan
okan - 12 ay Önce

güle güle.

İhsan
İhsan - 12 ay Önce

Şu Stadyum hikayesinin bir benzeri Türkiye de yok, Dünyanın en geri kalmış ülkelerinde bile yok, İl Müdürleri Ehliyet, Liyakat, Kabiliyet ve Hakkaniyet ölçüleri gözetilerek, bulunduğu kuruma ve İline katkı sağlayacak isimlerden seçilmedikçe Elazığ daha çok bedeller ödemeye devam eder.

Erdem
Erdem @İhsan - 12 ay Önce

İhsan bey inanın bu ülkenin her yerinde böyle artık.

mehmet
mehmet - 12 ay Önce

liyakatla değil de "birilerinin adamı" sıfatıyla gelip gidenlere GÜLE GÜLE bile demek gelmiyor insanın içinden.

yakup
yakup - 12 ay Önce

Suphi Bey değerli çalışkan insana değer veren liyakat sahibi biridir öğretmenimdir. Ondan önce Yakup YILDIZ vardı Kyk müdürlüğünde. Onun için kullanacağım hic bir tane güzzel sıfat bulamıyorum çünkü insana değer vermiyordu halbuki Suphi Bey değerli ve çöalışkan bir isimdi

Samet
Samet - 12 ay Önce

Suphi Döner kibar beyefendi azimli toplumda saygınlığı olan biridir. Elazığ için bir kayıp Abdulsamet EREN umarım başarılı olursun Gelen gideni aratır denen deyimi yerle bir eden adam suphi dönerdir buı cümlemi sen anladın yakup adaşınla ilgili

SIRADAKİ HABER

banner7