Yeni Vali Toraman’dan Vatandaş Ne Bekliyor?

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği görevinden Elazığ Valiliği’ne atanan Vali Toraman, görevine başladı. Peki Elazığlılar yeni validen neler bekliyor? İşte sorunun cevabı…

Yeni Vali Toraman’dan Vatandaş Ne Bekliyor?

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği görevini yürüten Ömer Toraman Elazığ Valiliği’ne atandı.

Peki, Elazığlı vatandaşları Vali Toraman’dan beklentileri neler?

Elazığlılar, bir yandan umutsuz, bir yandan da Vali Toraman’dan beklentiler büyük.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 19:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 1 hafta Önce

Gitsin Malatya ve Diyarbakır daki şehirciliği görsün Elazığ neden köy yapılmaya çalışılıyor şapkayı öne koysun düşünsün bakalım.

Hayati üç isteğim
Hayati üç isteğim - 1 hafta Önce

1) Yolların daraltılmasına izin vermesin göz yummasın, geri çekmelerin iptal edilmesinin şehrin zararına olduğunu şehrin önde gelenlerini ikna etsin.. vizyonlu olsun biraz
2) okul alt yapılarını lütfen bir an önce yapsın ve okulları dar bahçeli spor ve etkinlik alanı olan okullar olması için çabalasın. Öğretmen evi de yaptırsa çok iyi olur...
3) kamu hizmeti için gerekli arsaları sattırmasın ve bir an önce planlara işlenmesi için çabalasın..

Ahmet
Ahmet - 1 hafta Önce

Vali ile ilgili yorum yapan bazı vatandaş Vali'nin bulunduğu ilde Cımhurbaşkanı temsilcisi olduğundan haberi yok. Vali bulunduğu ilde tüm resmi veya özel kuruluşlarla her konuda istişare etme yani fikir alış verişinde bulunma hakkı vardır, yani yanlış giden her konuyu ikaz eder fikir verebilir. Bundan haberi olmayan yarı cahildir.

cahilin en kötüsü , cahil olduğunu bilmeyendir.
cahilin en kötüsü , cahil olduğunu bilmeyendir. - 1 hafta Önce

bir şehirdeki bütün kamu kurum ve kuruluşlarının mülki amiri validir. dsi, kgm, çevre şehircilik, afad, mili eğitim vb... elazığda yolları en çık daraltan kurumlardan bir tanesi de tokidir.. bunu bilmeden gelip burda ukalalık yaptığını sanıp rezil olmuşsun... ağırlığı olan bir vali belediye başkanına da bu işi yaparsan 2--30 yıl sonra ciddi sorunlar doğar diyebilir ve belediye başkanları da nezaketen söylenilene uyar.... valiye bağlı kurumlar ve görevleri yaz ve valilik kontrolünde ve bilgisinde yapılşacak ve takibi yapılacak yatırımlar yaz da biraz bilgi öğren cahil...
bi yarın belediye git senin dediğin ve sorun olan konuların yüzde 1 ni bile belediye kendi ösoreumluluk alanı olarak görüyor mu..bilip bilmeden gelmiş ukalalık yapıyor yaw..

Elazigdan
Elazigdan - 1 hafta Önce

Bir cacik olmaz...depremde yasadik gorduk

Veli
Veli - 1 hafta Önce

Bir sürü zırva.Bir kere Valinin iller İdaresi kanunundan kaynaklanan 5-6 görevi var.Sanki belediye başkanı gibi,yoldan Ìmardan bahseden dangozlar.Bunlar belediye meclisi kararlarıyla olur,Valiyi ilgilendirmez.Biraz okuyun anlayın sonra yazın,gülünç olmayın.Bilgi sahibi olmadan fikir yürütürseniz gülerler.Bence en önemli görevi,bütün kamu görevlisi memurların görevlerini layıkıyla yapmaları,mesaiye devamlari ve de mesai saatleri içerisinde,internetten,çeşitli oyunlar,Toto, loto,beygir yarışı,borsa gibi sitelerde zaman gecirmelerini önlemek,denetim elemanlarının yatırımların denetiminde bulunmasını sağlamak ve ahenkli bir çalışma ortamı oluşturmak en önemlileri dir.

cahilin en kötüsü , cahil olduğunu bilmeyendir.
cahilin en kötüsü , cahil olduğunu bilmeyendir. @Veli - 1 hafta Önce

bir şehirdeki bütün kamu kurum ve kuruluşlarının mülki amiri validir. dsi, kgm, çevre şehircilik, afad, mili eğitim vb... elazığda yolları en çık daraltan kurumlardan bir tanesi de tokidir.. bunu bilmeden gelip burda ukalalık yaptığını sanıp rezil olmuşsun... ağırlığı olan bir vali belediye başkanına da bu işi yaparsan 2--30 yıl sonra ciddi sorunlar doğar diyebilir ve belediye başkanları da nezaketen söylenilene uyar.... valiye bağlı kurumlar ve görevleri yaz ve valilik kontrolünde ve bilgisinde yapılşacak ve takibi yapılacak yatırımlar yaz da biraz bilgi öğren cahil... bi yarın belediye git senin dediğin ve sorun olan konuların yüzde 1 ni bile belediye kendi ösoreumluluk alanı olarak görüyor mu..bilip bilmeden gelmiş ukalalık yapıyor yaw..

k.t
k.t - 1 hafta Önce

il başkanı ve vekillerden uzak dursun

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109