Zülküf Canpolat, Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Adalet Partisi İl Başkanı Zülküf Canpolat, Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Zülküf Canpolat, Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Adalet Partisi Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı İl Başkanı Zülküf Canpolat oldu.

Genel Başkan Vecdet Öz’ün talimatları ile Belediye Başkanlığına aday adayı gösterildiğini ifade eden Canpolat, Elazığlıların desteğini talep etti.

CANPOLAT: RANDIMANLI BİR SİYASET İÇİN ADALET PARTİSİ ŞU AN YOLA ÇIKMIŞ DURUMDA

Başkan Aday Adayı Zülküf Canpolat basın açıklamasında “Biz bir kesimin değil her kesimin sesi olmaya geliyoruz. Elazığ Adalet Partisi Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklıyorum. İnşallah gelecek günlerde resmi açıklamamızı da gerçekleştireceğiz. Şimdi Elâzığ’da gerçekten bir değişime ihtiyaç var. Bizim Partimizde eski köklü bir parti. Partimizin geçmişi 1930’lara 1940’lara dayanıyor nerdeyse. Ama dediğim gibi siyaset şuan çok değişik bir hal aldı. Kimin ne yaptığı belli değil randımanlı bir siyaset için Adalet Partisi şuan yola çıkmış bulunmakta.  Genel Başkanımız Sayın Dr. Vecdet Öz, bilgili birikimli bir insan. Bizlerde onun bilgi ve birikimi dahilinde devam edeceğiz. Umarım hemşerilerimizde bizden desteklerini esirgemezler. Biz bir kesimin değil her kesimin sesi olmaya geliyoruz. Allah’ın izniyle büyük bir ses getirmeyi başaracağız. Şu an aday adayı olarak açıklamamızı yaptık bu hizmete talibiz. Şehrimize hizmet etmeye talibiz. Geçmiş dönemlerde de Belediyemizde belirli kadrolarda görev aldım. Bir belediye geçmişim bulunmakta. Bu konuda deneyimimde bulunmakta. Çevremizin bizlere desteğini bekliyoruz. Özellikle Zafer Partisi Elazığ İl Başkanı Onur Omrak Beyefendiye teşriflerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Zafer Partisi Elazığ İl Başkanı Onur Omrak da, Canpolat’a destek verdiklerini, iki partinin aynı fikir ve görüşlere sahip olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2024, 17:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137