Türkiye Haberleri

Türkiye haberleri ve güncel Türkiye gelişmeleri, Türkiye ile ilgili tüm video, Türkiye fotoğrafları ve Türkiye haberleri Elazığ Son Haber - Elazığ Haber - Elazığ Son Dakika Haberleri sitemizde


GÜNDEM

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu ilk maçında bu akşam Gürcistan ile kozlarını...

EKONOMİ

Ramazan Bayramı'nın kutlandığı 10-11-12 Nisan tarihlerinde Türkiye'nin elektrik üretiminde yenilenebilir kaynaklar ortalama yüzde 76 payla öne çıktı.

EKONOMİ

Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri, ATO Congresium'da yarın başlayacak. 3 gün sürecek etkinlikte 40 ülkeden katılımcı ağırlanacak.

Bilim, Teknoloji

Türkiye'nin günlük yaşamda kullanımı giderek artan yapay zeka teknolojileri alanında dünyanın büyük oyuncuları arasında yer alabileceği düşünülüyor.

GÜNDEM

Irak'ın kuzeyindeki barınma kampından kaçan PKK'lı terörist Habur'daki hudut karakoluna teslim oldu.

GÜNDEM

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Türkiye'nin "eve kadar fiber"de 18 milyon hane erişimiyle Avrupa'da ikinci sıraya yükseldiğini duyurdu.

GÜNDEM

Güven Hastanesi Nefroloji Bölümü Prof. Dr. Yakup Ekmekçi, Türkiye'de artış gösteren böbrek yetmezliği vakalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

GÜNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı, şubat ayındaki kuraklığı gözler önüne seren Türkiye haritası endişelendirdi.

GÜNDEM

Türkiye, "Milli Teknoloji Hamlesi" ve "dijital dönüşüm" çalışmalarıyla yazılım ekosistemini güçlendirmeye çalışırken bu alanda faaliyet gösterenlerin sayısı 300 bine doğru...

GÜNDEM

Fransız makamlarınca yapılan 3 yıllık soruşturma sonucu el konulan 8 bin 597 sikke Türkiye'ye diplomatik yolla iade edilecek.

GÜNDEM

A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar B Ligi’nde 4. Grup’ta yer alırken rakipleri ise Galler, İzlanda ve Karadağ oldu.  

GÜNDEM

20 Yaş Altı Kadın Voleybol Milli Takımı, Türkiye’nin ev sahipliğinde Ankara’da düzenlenen 2024 CEV U20 Avrupa Şampiyonası 1. Raunt Elemesi...

GÜNDEM

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Irak’ın Kuzeyinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan saldırı ve akabinde sağlanan temas sonucunda...

GÜNDEM

Kayakla atlama branşında Türkiye'ye ilkleri yaşatan 'Uçan Türk' Fatih Arda İpçioğlu ile Muhammet Ali Bedir, İsviçre'de kürsü mücadelesi verecek.  

GÜNDEM

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye ile ortaklığın en yüksek düzeyde olduğunu ve uzun yıllar çeşitli alanlarda elde edilen tecrübeye...

GÜNDEM

3 Bant Bilardo Veteranlar Türkiye Şampiyonasında Düzceli sporcu Kazım İlker Canbul şampiyon oldu.

GÜNDEM

ABD'li uzay taşımacılığı şirketi SpaceX şirketine ait Starship roketi, bugün yapılan fırlatmadan yaklaşık 2,5 dakika sonra patladı.

GÜNDEM

Kırgızistan’da "Türk Film Günleri", yönetmenliğini Levent Onan'ın yaptığı “Son Akşam Yemeği” filminin gösterimiyle başladı.

GÜNDEM

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 2 PKK'lı teröristin Habur'daki hudut karakoluna teslim olduğunu açıkladı.

GÜNDEM

Dışişleri Bakanlığı'ndan Yapılan Açıklamaya Göre, Bugün Refah Sınır Kapısı'ndan Geçen 44 Kişi Mısır'a Ulaştı.

Trend Haberler

Elazığ’da Yılanların Çiftleşme Dansı Kameraya Yansıdı
Elazığ’da Yılanların Çiftleşme Dansı Kameraya Yansıdı
1
Elazığ’da 2 Metrelik 2 Yılan
Elazığ’da 2 Metrelik 2 Yılan
2
Elazığ’da Satışlarda Rekor Kırıldı
Elazığ’da Satışlarda Rekor Kırıldı
3
Karavanla Türkiye’yi Gezen Yaşlı Çiftin Durağı Elazığ
Karavanla Türkiye’yi Gezen Yaşlı Çiftin Durağı Elazığ
4
Elazığspor’un Grubu ve Rakipleri Belli Oldu
Elazığspor’un Grubu ve Rakipleri Belli Oldu
5