Hizmet-İş Sendikası ve Hak İş Konfederasyonu Elazığ Şube Başkanı Mustafa Bahçeci ve beraberindeki heyet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti.

Metrelerce Uzunluktaki Yılanları Görünce Neye Uğradığını Şaşırdı Metrelerce Uzunluktaki Yılanları Görünce Neye Uğradığını Şaşırdı

ALAN: ELAZIĞ'IN EKONOMİSİNİ DESTEKLEMEK ADINA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Ziyaret esnasında değerlendirmelerde bulunan İdris Alan, “Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı Mustafa Bahçeci göreve seçildiği günden itibaren sahada aktif çalışan, Sendika üyelerinin sorunlarını ve problemlerini dinleyen, çalışkan bir şahsiyet. Ziyaretleri esnasında yaptığı çalışmalar hakkında bizlere bilgiler verdi. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak iş dünyasının gelişimine katkı sağlamak, istihdamı artırmak ve Elazığ'ın ekonomisini desteklemek adına çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

BAHÇECİ: ELAZIĞ İŞ DÜNYASI İÇİN DEĞİL, ŞEHİR VE BÖLGE ADINA DA BÜYÜK BİR ŞANS

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube ve Hak-İş Konfederasyonu Elazığ İl Başkanı Mustafa Bahçeci: “İş dünyası, sendikalar ve çalışanlar arasındaki işbirliğinin önemine inanıyoruz. Hizmet-İş Sendikası olarak işverenlerle işbirliği yaparak daha iyi bir çalışma ortamı oluşturmak istiyoruz.

İdris Başkanımız sadece Elazığ İş Dünyası İçin değil, şehir ve bölge adına da büyük bir şans” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi