Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri, gruplar halinde Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile bir araya gelerek sektörlerin ve üyelerin problemleri hakkında görüştüler.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 14 ayrı meslek grubundan oluşan Komite Toplantıları, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu İdris Alan’ın katılımlarıyla 3 gün süren toplantılar neticesinde tamamlandı.

Elazığ’da Etrafa Ateş Eden Şüpheli Tutuklandı Elazığ’da Etrafa Ateş Eden Şüpheli Tutuklandı

ALAN: BÜTÜN KOMİTE ÜYELERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM

Toplantıların ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Alan, “Komiteler, odaların işleyen çarklarıdır. Göreve geldiğimiz günden itibaren komite toplantılarımız aksamadan devam ediyor. Üyelerimizin sorunlarını sahada dinleyen komite üyelerimiz, komite toplantılarımızla bu sorunları bizlere taşıyor. Tamamladığımız toplantılarımızda 15 sayfalık rapor oluşturduk. Toplantıdan edindiğimiz notlarımızı bu ay gerçekleştirdiğimiz meclis toplantımızda gündeme getirerek ilgili kuruluşlar ile paylaşacağımız çalışmamızı başlatmış olacağız. Komite toplantılarımıza yüksek oranda katılımlarından ötürü bütün komite üyelerime teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi