Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, Yazıkonak Beldesi’nde Seçim İletişim Merkezi açtı.

Açılışa Partinin Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, İl Başkanı Yunus Bal, İl, ilçe ve belde yönetimleri ve partili vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan İl Başkanı Yunus Bal, beldenin kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti.

Bal, “Burada yapılacak birçok proje var buradaki hemşehrilerimizin hepsi biliyor unutulmuş bir belde oldu burası. Özellikle havaalanı girişi Diyarbakır yoluna kaydırılınca kaderine terk edildi burası. Milliyetçi Ülkücü Hareketle beraber Elazığ’da şuan yönettiğimiz 2 belediyemiz var orada da nasıl yönettiğimizi sizlerde kamuoyu da çok iyi biliyor burayı da oralar gibi yönetip, geliştirip ne eksiği varsa yapmak için biz hazırız” dedi.

Milletvekili Açıkkapı: Seferlerin Mayıs Sonuna Ertelenmesi Uygun Görülmüştür Milletvekili Açıkkapı: Seferlerin Mayıs Sonuna Ertelenmesi Uygun Görülmüştür

Şehrin kaderinin bu olmadığını ifade eden MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, beldeyi daha ileriye taşıma sözü verdi.

Işıkver, “Murathan Koktaş bugün burada bir mücadelenin destanını yazıyor tabiki buranın yerlisi, öz evladı olması hasebiyle Yazıkonak’ın bütün problemlerine vakıf ve bu problemlerin çözümlerine dahil bir çözüm metodolojisini geliştirmiş bir kardeşimiz. Bu itibarla mücadelesini en çok desteklediğim ve belediye başkan olduğunda da bütün problemleri çözmede alacağı her aksiyonda yanında olacağımı belirmekten iftihar edeceğim bir kardeşimdir” dedi.

MHP Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Murathan Koktaş, 31 Mart seçimlerini kazanmaları halinde Yazıkonak’ı hak ettiği noktaya taşımak için canla, başla çalışacaklarını ifade etti. Koktaş, “Zafer dedik bir yola çıktık. Vekilimize gittik vekilimiz biz söz vereceğiz dedik biz yanındayız dedi, biz bir yola çıkacağız dedi yanındayım dedi her ne gerekirse sonuna kadar arkandayım dedi. ben Yazıkonak’a ve vekilimizden aldığımız güçle en hak ettiği noktaya getireceğime burada herkesin içinde söz veriyorum ve sonunda bu zafere ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.