Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Belediye Başkan Adayı Avukat Coşkun Çağlar Duran, İl Başkanı Onur Özkan İle Birlikte Şahinkaya Mahallesini Ziyaret Etti.

Vatandaşlarla bir araya gelen CHP Milletvekili Gürsel Erol, Belediye başkanlıkları döneminde mahalleyi bir yaşam alanına dönüştüreceklerini kaydetti. 

Partilerinin anket sonuçlarına göre partisinin Elazığ’da ikinci parti olduğunu ifade eden Milletvekili Erol, belediye başkanı makamının kapısının olmayacağını, düzeni değiştireceklerini söyledi.

Milletvekili Erol, “Biz milletin vekili olduk” diyerek, Elazığlıların gönüllerini kazandıklarını söyledi.

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol seçim çalışmaları kapsamında Gazi caddesinde Elazığ'lılara seslendi.Erol"Elazığ’da değişim için sizlerden emanet oy istiyorum"dedi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol program'da yaptığı açıklamada“Sosyal Belediyecilikte biz bu şehre yeni bir dönem başlatacağız. Sevgili hemşehrilerim yıllardır içinizdeyim, hep anlatıyorum. Her seçim döneminde adaylar değişir Elazığ’da oy verirsiniz. Aradan birkaç ay geçer dersiniz ki yahu keşke bunlara da oy vermeseydim. Pişmanlık yaşıyor musunuz oy verdikten sonra? Yine aynı noktada mısınız? Keşke vermeseydim noktasına geldiniz bile, daha aradan bir yıl geçti. Şimdi size diyorum ki yeni bir keşke dememeniz için, bize fırsat verin. Bize nasıl fırsat verin? Ben Elazığ’dan aday olduğum zaman siz CHP’li bir Milletvekilinin bu kentin sorunlarına karşı bu kadar duyarlı davranıp, sorunlarının çözümüne katkı sunup, sizin sesiniz olarak Meclis’te konuşmalarıyla, Bürokratik konuşmalarıyla, görüşmeleriyle Elazığ’a bu derece sahip çıkacağına inanır mıydınız? İnanmazdınız. Çünkü seçmeyecektiniz ve denememiş olacaktınız. Ama beni denediniz neler yaptığımı gördünüz. CHP’li bir Milletvekili olarak aslında size anlatılanları hep yalan dolan olduğunu gördünüz ve ikinci seçimde 2023 seçiminde tarihi rekor oyu kırarak Türkiye birincisi seçildik. Şimdi aynı fırsatı sizden Belediye Başkanlığına da istiyoruz. Sizden emanet oy istiyorum. Sevgili hemşehrilerim, sevgili Elazığlılar, sizden emanet oy istiyoruz. Bu Belediye Başkanlığında bize emanet bir oy verin eğer biz sizin güveninize layık olamazsak, burada Belediyecilikte bir fark yaratamazsak herkese adil, eşit bir Belediye sağlayamazsak, Elazığ sorunlarını çözemezsek ne seçeceğiniz Belediye Başkanımızı ne de beni Milletvekili olarak bu caddelerde bu sokaklarda gezdirmeyin. Beleditye Başkabnlığı İdeolojik tercihi yapılacak bir yer değildir. Belediye Başkanlığı tam tersine Kentine hizmet edecek, düzgün insanlaı adil insanların herkesin Belediyesi olarak yönetecek bir Kamu alanıdır orası. Bundan dolayı sizden oy istiyorum. Elazığ’ın Ülkücülerinden oy istiyorum, Elazığ’ın Milliyetçilerinden oy istiyorum, Elazığ’ın vatanseverlerinden oy istiyorum, Elazığ’ın yurtseverlerinden oy istiyorum, Elazığ’ın muhafazakarlarından oy istiyorum, Allah bizi size mahcup etmesin”dedi.

Elazığ’da Aydınlatma Direği Faciayı Önledi Elazığ’da Aydınlatma Direği Faciayı Önledi