MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver Fırat Üniversitesi öğrencilerine iftar yemeği verdi.

Milletvekili Işıkver’in organizasyonun da gerçekleşen iftar buluşmasına MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, KAÇEP Başkanı Av. Burcu Tuncer, Elazığ Ülkü Ocakları İl Başkanı Reha Talha Aygen ve parti yöneticileri de katıldı.

Başkan Telçeken: Elazığspor İçin İstanbul’da Kenetleniyoruz Başkan Telçeken: Elazığspor İçin İstanbul’da Kenetleniyoruz

Fırat Üniversitesi yemekhanesinde binlerce öğrenciyi iftar sofrasında buluşturan MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Ramazan ayının ruhu olan birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşmanın güzel bir örneğini sergiledi.

İftar sonrası öğrencilerle tek tek sohbet eden Milletvekili Işıkver “ Bir kısmı Ülkemizin dört bir yanından Elazığımıza okumak için gelen, bir kısmı ise hemşehrimiz olan Fırat Üniversitesi öğrencileri ile birlikte yaptığımız iftarımızda paylaşmanın, yardımlaşmanın ve dayanışmanın bereketini tattık. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin. Ülkemizin geleceğini sırtlayacak olan pırıl pırıl öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz birlikteliğimiz farklı dönemlerde farklı etkinlikler ile devam edecektir.” İfadelerini kullandı.