AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, ziyaretlerini sürdürerek halkın içinde olmaya devam ediyor.

Bugün de 50’ler Çarşısı’nı ziyaret eden Keleş, elektrik-elektronik ve dijital ürünlerin satıldığı ve tamirinin yapıldığı çarşıda esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Açıkkapı: Sanayi Sitemizin Yapımı İle İlgili Bakan Kacır İle Görüşeceğiz Milletvekili Açıkkapı: Sanayi Sitemizin Yapımı İle İlgili Bakan Kacır İle Görüşeceğiz

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ Üreticiler Birliği başkanlarıyla bir araya gelerek, şehrin tarım, hayvancılık ve süt üretimi konularında önemli görüşmeler gerçekleştirdi. Toplantıda, üreticilerin sorunları ve talepleri dinlenerek, çözüm yolları arandı.

Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, toplantının ardından yaptığı açıklamada, “Elazığ’ımızın üreticileriyle el ele vererek, şehrimizi daha da ileriye taşıyacağız. Üreticilerimizin sorunlarını ve taleplerini dinledik, birlikte çözüm yolları aradık. Bu tür istişarelerin, şehrimizin tarımsal kalkınmasına büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum.” dedi.

Keleş, üreticilerin her zaman yanında olacaklarını ve çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, “Bizleri bu verimli toplantıda buluşturan ve ev sahipliği yapan kıymetli başkanlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 07 08 At 12.47.00Whatsapp Image 2024 07 08 At 12.47.00 (1)

Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, ziyaretinde esnafların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, çözüm önerilerini paylaştı. Samimi bir ortamda geçen sohbetlerde, Elazığ’ın geleceği ve bölgenin ekonomik kalkınması üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Keleş, esnafların her zaman yanında olduğunu ve onların sorunlarına çözüm bulmak için çalışmaya devam edeceğini vurguladı.

“Her daim halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Esnaflarımızın ve hemşehrilerimizin bizler için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bugün de 50’ler Çarşısı’nda, kıymetli esnaflarımızla bir araya gelerek onların dertlerini dinledik, muhabbet ettik. Her zaman olduğu gibi, sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Editör: Batuhan Baskal