Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmanın, onların sorunlarını çözmek ve haklarını teslim etmenin önemine vurgu yaptı. Milletvekili Keleş, "Devletimiz, her zaman olduğu gibi zor zamanlarda vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyor. Bugün burada, hak sahipliği başvurusunda bulunamamış veya bulunmakta zorlanmış vatandaşlarımıza yönelik tanınan ek sürenin önemini paylaşıyoruz” dedi.

Prof. Dr. Erol Keleş, "Bu zor günleri birlik ve beraberlik içinde, devletimizin sunduğu imkanlarla aşacağımıza inancım tam. Depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa zamanda yaralarımızı sararak, daha güçlü bir şekilde ilerlemeyi temenni ediyorum" dedi.

MİLLETVEKİLİ KELEŞ: BİZ BU HALKA HİZMETKÂR OLMAYA GELDİK

Hemşehrimiz Türkoğlu: Ana Düşünce İyi İnsanlar Yetiştirmek Hemşehrimiz Türkoğlu: Ana Düşünce İyi İnsanlar Yetiştirmek

Elazığ'ın Yenice Köyü'nde gerçekleşen buluşmada AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve partinin teşkilat mensupları, köy sakinleriyle bir araya geldi. Prof. Dr. Erol Keleş, bu özel buluşmayı ve köy sakinlerinin gösterdiği misafirperverliği değerlendirirken, "Yenice Köyü'nde mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak, ev ev dolaşarak halkımızla bir araya gelmek, onların sesini dinlemek bizim için büyük bir onur" dedi.

Prof. Dr. Keleş, "Biz bu halka hizmetkâr olmaya geldik" anlayışıyla yola çıktıklarını belirterek, köy sakinlerinin kendilerini sıcak bir şekilde karşılamasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. "Bize gönüllerini açan, dualarını eksik etmeyen tüm Yenice Köyü sakinlerine teşekkür ederim" ifadelerini kullanandı.