AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Murat Kurum, çıktığı bir programda Elazığ ile ilgili anılarını anlattı.
24 Ocak depreminde aylarca Elazığ’da kalan ve o anları anlatan Kurum’a AK Parti Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları sosyal medya hesabından bir mesajla seslenmişti.
“ELİMİZ ELLERİNİZDEN AYRILMAYACAK”
Başkanı Adayı Murat Kurum ise Başkan Şerifoğulları ile ilgili yaptığı paylaşımda, Bir yanımız hep Elazığ. Elazığ’daki her bir kardeşimize, büyüğümüze, evladımıza selâm ederim Şahin Başkanım. Elimiz ellerinizden ayrılmayacak. İyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.
Editör: Haber Merkezi