Başkan Özdemir İstifa Etti

11 yıldır sürdürdüğü Karakoçanspor kulüp başkanlığından istifa eden Ülküşan Özdemir, bundan sonra da Karakoçanspor’un emrinde olacağını belirtti.

Başkan Özdemir İstifa Etti

Uzun yıllar Karakoçanspor Kulübü başkanlığını başarıyla yapan Ülküşan Özdemir görevinden istifa etti.

“KARAKOÇANSPOR SEVDALILARINA TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM”

Aynı zamanda AK Parti İlçe Başkanı da olan Özdemir, siyasi başkanlık kariyerine devam ettiği için görevden ayrılmak durumunda kaldığını belirterek; “Yıllarca sporcu olarak görev yaptığım, formasını onur ve gururla terlettiğim, 11 yıldır başkanlık görevini sürdürdüğüm ve bu süre zarfında Karakoçan gençliğine her daim destem sunduğum gerek sportif başarı kazanımı gerek ise ahlaki değer kazandırma anlamında görev aldığım Karakoçanspor Kulübü başkanlığı görevinden siyasi parti başkanlığına seçildiğimden dolayı istifa ediyorum. Bizler biliyoruz ki Karakoçanspor Kulübü her zaman gerek yönetici, gerek sporcu, gerekse taraftar anlamında farklı görüş ve siyasi eğilimlere açık bir kulüptür. Bu bağlamda hem kulübümüzün hem de ilçe başkanlığını yapacağım siyasi partinin zarar görmemesi için böyle bir karar almak durumunda bulunmaktayım. Görev sürem boyunca beraber emek sarf ettiğimiz yönetim kurulundaki arkadaşlarıma, teknik heyet sorumlularına, bütün sporcu kardeşlerime ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Karakoçanspor sevdalılarına teşekkür eder başarılar dilerim” dedi.

“KARAKOÇANSPOR KULÜBÜNÜN EMRİNDE OLACAĞIMI BİLDİRMEK İSTİYORUM”

Her zaman Karakoçanspor Kulübünün emrinde olamaya devam edeceğini de belirten Özdemir; “Bu karar ile gerçekleşecek kan değişiminin yeni bir heyecan yaratıp Karakoçanspor’umuza katkı sağlayacağına inanıyorum. Yeni görev alacak kulüp başkanımızın maddi ve manevi yanında olarak Karakoçanspor Kulübünün emrinde olacağımı bildirmek istiyorum” açıklamasını yaptı.

banner107
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103