Elazığspor’da Serkan Çayır Başkanlığa Aday Olduğunu Açıkladı

Elazığspor’da 7 Ağustos’da yapılacak olan genel kurul öncesinde Gençlik 23 Taraftarlar Derneği Başkanı Serkan Çayır aday olduğunu açıkladı.

Elazığspor’da Serkan Çayır Başkanlığa Aday Olduğunu Açıkladı

7 Ağustos’ta yapılacak olan Olağan Genel Kurul ve Olağanüstü Genel Kurul için adaylar ortaya çıkmaya başladı.

Gençlik 23 taraftarlar derneği başkanı Serkan Çayır da genel kurulda başkanlığa aday olduğunu açıklayan ikinci isim oldu.

ÇAYIR: TABİ Kİ TAKDİR GENEL KURUL ÜYELERİNİN OLACAKTIR

Çayır yaptığı paylaşımda; “Kulübün sahipsiz olmadığını, ben ve oluşturduğumuz yönetim kurulundaki arkadaşlarım takımımızı bu süreçte sahiplenerek geleceğe taşımanın çabasında olacağımızı ifade etmek istiyorum. Zor bir süreçten kulübümüzü çıkarmak adına göreve talibiz. Tabi ki takdir Genel Kurul üyelerinin olacaktır. Aldığımız kararın bizlere ve kulübümüze hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sararan Yapraklar
Sararan Yapraklar - 6 ay Önce

Aylardır hatta yıllardır Selçuk Öztürk'e şakşakçılık yaptığınız yetmiyormuşuz gibi şimdi de başkan adaylarının önünü kesmeye çalışıyorsunuz.Selçuk Öztürk'ün maşalığını yapmaya devam Serkan Çayır ve tayfası.Siz de kendinizi nimetten sayıp taraftar grubu olduğunuzu iddia ediyorsunuz ya,bu şehir bir ömür arpa boyu yol alamaz.

Scarface
Scarface - 6 ay Önce

Cebinde 10 tl si yok başkan olacakmış , serkan bırak bu işleri sen git tribünlerde bağır çağır ancs bu işi yaparsı

Sararan Yapraklar
Sararan Yapraklar @Scarface - 6 ay Önce

O işi de yapamıyor gardaşım.Tribün lideri olmak öyle herkesin harcı değildir.Omurga ister,yürek ister o iş.Bundan olsa olsa çoban olur.

Kimin adayı
Kimin adayı - 6 ay Önce

Yolları daraltmasıyla nam yapan belediye başkanının mı piyonu (adayı) mı? , yoksa selçuk öztürkün piyonu mu ? , yada gerçekten elazığsporu seven bir genç öi bilmiyorum. Ama şu elazığspor artık kapatılsa da tüm elazığ kurtulsa bu para patosundan . Tüm elazığlı iş adamlarını memleketten soğutan bir oluşum elazığ spor.. kapansın artık

kimin adayı
kimin adayı @Kimin adayı - 6 ay Önce

amaç adamı rencide etmek değil bu ara da ,sadece oturmayan taşlar var sanki, bu adamlar da elazığsporun başkanı olmayı hayal etmek bu adamların da hakkı , başarılı olmaları düşük ihtimal ama işin en çok cefasını çekenler bu adamlar. hayal etmesi aday olmaları bence bu kadar acımasız eleştirmemeliyiz..

Yorum23
Yorum23 - 6 ay Önce

Neyinle başkanlık yapacaksın bırakın bu işleri gülerler. Necati erdem iki defadır aday olup çekildi bu sefer olsun da ne yapacağını görelim. Selçuk gitsin de isterse kapanalım.

Sende ol haklısın
Sende ol haklısın - 6 ay Önce

Memleketi yönetenlerden 3 gömlek üstünsün sen yap…
Vah vah . Memleket değil ülkenin içine ettin RTE bunlar senin eserin …!!!!!!

Aslanlar yedi sıra çakallarda
Aslanlar yedi sıra çakallarda - 6 ay Önce

Bu tipler var Elazığ’da. Özellikle Elazığspor’da. Kim Başkan olsa 1 paket sigaraya günlerce bağırırlar. Şimdi kalkmış Başkan olacağım diyor. Vah memleket vah. Arsıza hırsıza yuva olacak yermiydin sen Elazığ.

11
11 - 6 ay Önce

buralari okuyup etkilenmiyorsan baskan olurusun

Selçuk Cengiz Oyunları
Selçuk Cengiz Oyunları - 6 ay Önce

Elazığspor herkesin ve herkesimin takımıydı. Selçuk cengiz ve yandaşı taraftar grupları spora siyaseti soktular. Şimdi takım herkesin ve herkesimin takımı değil, Elazığsporun sahibi benim diye nutuk atan onu meydanda alkışlayanların, elinde meşalelerle vekil adaylarını karşılayıp 4-1 olmaz 5-0 diye slogan atanların takımı, sayelerinde hem Elazığspor hemde Elazığ ili küme üstüne küme düştü.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109