Elaziz Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu Karşılaşmasının Ardından

Elaziz Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, maçla ilgili konuşacak bir şeyin olmadığını belirtirken; "içimizdeki İrlandalıları geçemedik" dedi.

Elaziz Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu Karşılaşmasının Ardından

Karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulunan Elaziz Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, maçla ilgili konuşacak bir şeyin olmadığını söyledi.

“SÖYLENECEK HİÇBİR ŞEY YOK”

Tutaş, “Konuşacak o kadar çok şey var ki. Bu maçla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Biz gerçekten buraya çok emek harcadık, çok bedel ödedik. Başkanımız olsun, Mücahit Başkanımız olsun, Yönetim Kurulumuz olsun. Gerçekten çok istediler. Hem bu ligde kalmayı, hem Play-Off’dan 2. Lige çıkmayı. Bugün ki maça yorum yapmak istemiyorum fazla. Çünkü söylenecek hiçbir şey yok. Tarsus İdman Yurdu’nu kutluyorum, Özcan Hoca’yı kutluyorum ben. İnşallah onlarda ikinci lige çıkarlar. Mucize aramaya da gerek yok. Gidip orada onları yeneceğiz veya 5 fark atacağız diye bir şey de söyleyemiyoruz şu anda. Çünkü bu ligin en kaliteli takımlarından birisi Tarsus İdman Yurdu. İnşallah her şey onların gönlüne göre olur. Ama bizim çok çalışmamız gerektiğini, özellikle içimizde bazı şeyleri düzeltmemiz gerektiğini anlamış bulunmaktayız. Çünkü Play-Off’a kaldığımız zaman bile bize burun bükenler, arkadan konuşanlar var. Mustafa Hocamın bir sözü var; ‘içimizdeki İrlandalıları bir türlü geçemedik’ biz. Ben futbolcu kardeşlerimi kutluyorum. Belki bugün kötü top oynadılar ama mücadele edemediler ama camiamızı kutluyorum ben” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 21:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 3 yıl Önce

CANIN SAGOLSUN KRAL HOCAM BU TAKIMI BURALARA KADAR GETİRMEN BİLE ÇOK BÜYÜK BAŞARIDIR.SAYGILARIMLA

SIRADAKİ HABER

banner7