“Futbolcularıma İnancım ve Güvenim Tam”

Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, Balıkesirspor karşısında galip gelmeleri gerektiğini belirterek, kazanmak için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını söyledi.

“Futbolcularıma İnancım ve Güvenim Tam”

Balıkesirspor Baltok maçı hazırlıklarına devam eden Tetiş Yapı Elazığspor’da Teknik Direktör Orhan Kaynak, zorlu maça ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“İNANCIMIZ, GÜVENİMİZ TAM”

Kaynak, “Biz sezon başında hazırlık kampından beri hep aynı şeyi söyledik; iyi oyun, iyi oyun, iyi oyun. İyi oyundan vazgeçmemeğiz. İyi oyun oynamaya çalışıyoruz. Sonuç anlamında, hücum oyuncusu anlamında sıkıntılarımız var. Artık Balıkesir maçı bizim artık iyi oyunun yanına bir de menüye goller, puanları koymamız gerekiyor. Öyle bir maç. İnancımız tam, güvenimiz tam, oyuncu arkadaşlarıma da bunu aşılamaya çalışıyoruz. Onlarda kendilerine güvenecek, sorumluluk alacak. Artık her şekilde kazanmak için, taraftarlarımızla sahada bütünleşerek; bu maçtan 3 puan almayı düşünüyoruz. Tabi ki biz son 2 kaybettiğimiz maçta da son dakikalarda da, son yarım saatinde kazanmak için her şeyini veren bir oyun anlayışı vardı. Pozisyonlarımız vardı. Bu manada sıkıntımız yok. Kondisyon olarak sıkıntımız yok, pozisyon olarak sıkıntımız var. Bu maçta artık şartlar ne olursa olsun değil, akılcı bir oyunla maçı kazanmak için ne gerekiyorsa onu yapacak güçte oyuncularım. 2 maçta tabi talihsizlikler oldu. Şampiyonluğun güçlü adaylarından ama ne olursa olsun teslim olmadık, oyunumuzu oynadık. Bu maçta da oyunumuzu oynayarak 3 puan almak istiyoruz. Tek amacımız bu. Tabi ki Balıkesir’e de saygı duyacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103