Harput Dibek, Elazığ Karakoçan’a Sponsor Oldu

3. Lig temsilcimiz Elazığ Karakoçan FK, ilimizin önemli markalarından Harput Dibek’le isim ve forma sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Harput Dibek, Elazığ Karakoçan’a Sponsor Oldu

TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edecek olan Elazığ Karakoçan FK, Elazığ’ın ülke çapındaki markası Harput Dibek ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Elazığ Karakoçan FK Başkanı Tuncay Kaymak ile Harput Dibek yönetim kurulu başkanı Soyer Orhan katıldı.

ORHAN: GEÇEN SENEDEN BERİ GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYORDU

İmza töreninde kısa bir değerlendirme yapan Harput Dibek Yönetim Kurulu Başkanı Soyer Orhan, “Karakoçanspor’la geçen seneden beri görüşmeler devam ediyordu. Geçen seneki başarının da devamında kendilerine olan görüşmemizi sponsorluk olarak bu şekilde devam ettirmek istedik” ifadelerini kullandı.

KAYMAK: İNŞALLAH BİZDE BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRİRİZ

Elazığ Karakoçan FK Başkanı Tuncay Kaymak ise, “Öncelikle hayırlı uğurlu olsun hepimiz için. Geçen seneden beri Soyer Bey ile görüşüyorduk isim sponsorluğu için. Bu sene nasip oldu. İnşallah bizde başarılı bir sezon geçiririz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından atılan imzalar ile kulübün adına Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK oldu. Firma ayrıca yeni sezon için göğüs reklamı sponsoru da oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109