İl Müdürü Eren: Faaliyet Gösteren Amatör Spor Kulüplerin Her Türlü Desteği Veriyoruz

4-10 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası dolayısıyla Gençlik ve Spor Elazığ İl Müdürü Abdulsamet Eren açıklama yaptı. Eren, “Faaliyet gösteren amatör spor kulüplerin her türlü desteği veriyoruz” dedi.

İl Müdürü Eren: Faaliyet Gösteren Amatör Spor Kulüplerin Her Türlü Desteği Veriyoruz

Gençlik ve Spor Elazığ İl Müdürü Eren Amatör Spor Haftası nedeniyle açıklama yaptı.

EREN: FAALİYET GÖSTEREN AMATÖR SPOR KULÜPLERİN HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERİYORUZ

İl Müdürü Abdulsamet Eren, “4-10 Ekim tarihleri arasında kutladığımız Amatör Spor haftasının açılışını 5 Ekim tarihinde, saat 16.00’da Gençlik Merkezimiz Sahasında çeşitli spor branşlarının da yer almasıyla açılışını yapıyoruz. Yıl boyunca her yaştan insanın spor yaparak sağlıklı kalabilmesi ve yeni bireylerin spora kazandırılması için var gücümüzle çalışıyoruz. Son yıllarda ilimizde spor kültürünün oluşması ve spor sevgisinin aşılanması yönünde büyük bir aşama kaydedildi. Amatör Spor Haftasında yapılacak aktivitelerle bir kez daha spora dikkat çekip, amatör spor branşlarında farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz. Amatör sporda başarının temelinde sporu tabana yayan amatör bir ruh yatmaktadır. Bu bilinçle hareket ederek halkımızın, çocuklarımızın ve gençliğimizin spor yapmasına, onlara sağlıklı yaşam biçimi sunmasına yardımcı oluyoruz. Bu amaç için de faaliyet gösteren amatör spor kulüplerin her türlü desteği veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Amatör Spor Haftasını kutlayarak, "Ülke olarak en fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde spor sayesinde kurulan kaynaşma, dostluk ve arkadaşlıkların geleceğe umutla bakmamıza vesile olacağına inancım tamdır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 22:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Her gün basın açıklaması
Her gün basın açıklaması - 1 hafta Önce

Suphi Döner ve Sedat Acar’da il müdürlükleri yaptı ama her konu hakkında basın beyanı yapmadı. Sen bu açıklamayı yapmasan amatör spor haftası kutlanmıyor mu? Amatör haftayı kutlarken bile kurumun değil kendi reklamı peşinde. Az kaldı yakında milletvekili olur spor müdürü Samet Eren

!!
!! - 1 hafta Önce

Editör yazıyı bi oku anlam kayması varmı eksik harf varmı...!
Severek takip ediyorum ancak biraz daha dikkat etseniz daha kaliteli metinler ortaya çıkacaktır.

..
.. @!! - 1 hafta Önce

amatör spor kulüplerine her türlü desteği veriyoruz demek zordu heralde basınımız da vasat maalesef...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109