Kaynak: İçerde ve Dışarıda Deplasman Yaşıyoruz

Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, hakemlerden dolayı hem içerde hem dışarda deplasman yaşıyoruz dedi. Rakip dışında hakemlerle de mücadele ettiklerini belirten Orhan Kaynak bundan sonraki süreçte adalet beklediklerini söyledi.

Kaynak: İçerde ve Dışarıda Deplasman Yaşıyoruz

Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, hakemlerin kötü yönetiminden dolayı hem içerde hem dışarda deplasman yaşadıklarını söyledi. Orhan Kaynak bundan sonraki süreçte adalet beklediklerini belirtti.

“BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE BİZ ADALET BEKLİYORUZ”

Kaynak, “Oyun olarak biz her maçı kazanabilecek oyunu oynuyoruz, goller de atıyoruz, pozisyonlar da kaçırıyoruz ama maalesef sahada 11 kişi kalmıyoruz. Bünyamin Gezer’in desteğini gördük. Elazığspor adına ama Elazığ’da bizi savunacak birilerinin de olması gerekiyor. Hakemlerden dolayı hem içeride hem dışarıda deplasmanlar yaşıyoruz. Biz demiyoruz ki hakemler bizim lehimize düdük çalsın, en azından eşit çalsın. Bunların mücadelesini veriyoruz. Sahada sadece maç kazanmak için mücadelenin dışında rakip peşinde hakemlerle de büyük sorunlar yaşıyoruz. Hem saha kenarında dördüncü hakem geliyor, 5 dakikada bir atarım atarım diyor. Zaten atıyorsunuz diyorum yani sahanın içinde atıyorsunuz. Beni de atsan ne olacak, Elazığspor’u saf dışı bıraksan ne olacak. Biz mücadelemizi oyuncu arkadaşlarla beraber gayet iyi veriyoruz. Ama sonuca döndürmemiz gerekiyor. Eskişehir’de genç ve dinamik bir takım, içeride taraftar birliğini yakalamış, şehir bütünleşmiş umarım biz de bu maçta o bütünlüğü sağlayıp buradan mutlaka 3 puanla ayrılırız. En azından devre arasına kadar 15-20 bandını yakalamamız lazım ki yakalarız. Bizim arkadaşlarımızın inancı bu yönde. Bundan sonraki süreçte biz adalet bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

“MAÇLARI YÖNETSİNLER BİZE YETER”

Her hafta farklı sıkıntılar yaşadıklarını ifade eden Orhan Kaynak, “Hatay maçı 6 puanlık maçtı, Altınordu 6 puanlık maçtı ama her hafta farklı sıkıntılar yaşıyoruz yokluktan dolayı. Ama oyuncuların artık bunu düşünmeden en azından devre arasında transfer dosyası açılır veya kendi transferleri başka yerlere gidebilir artık kendileri için mücadele etmesi gerekiyor. Bu enerji ile oynaması gerekiyor. Oynayacak durumdalar, oynamaya çalışıyorlar ama Bünyamin Gezer’in ağzından söylüyorum ‘doğruyorlar’, yani Elazığspor’u doğruyor hakemler. Her maç iki tane kırmızı kart var bu kadar rahat kırmızı kart veriyorlar. Bizim oyuncuya sarı kart pozisyonunda vermiyor, kaleye doğru gitmiyor diyor. Rakibin oyuncusu da kaleye doğru gitmiyor ama bizimkini görüyor. Çok rahat kartlar görüyoruz. Adalet istiyoruz derken bizim lehimize düdük çalmasınlar. Gördüklerini hissiyatlarıyla değil, biz sahipsiziz zor durumdayız diye değil, gördüklerini siyah beyaz renk olarak görsünler ona göre maçları yönetsinler bize yeter” şeklinde konuştu.

banner89
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7