Teknik Direktör Alaattin Tutaş: TFF, Doğru Karar Verdi

Türkiye Futbol Federasyonu’nun alt liglerde sezonun geri kalan bölümünün oynanmaması yönündeki kararı Elazığ Belediyespor camiasınca memnuniyetle karşılandı.

Teknik Direktör Alaattin Tutaş: TFF, Doğru Karar Verdi

TFF'nin gerçekleştirdiği toplantıda 2, 3 ve Bölgesel Amatör Ligler’e devam edilmemesi kararına Elazığ Belediyespor’dan olumlu karşılık geldi.

Ligler oynanacakmış gibi uzun süredir antrenmanlarına devam eden Kırmızı - Lacivertli ekipte Teknik Direktör Alaattin Tutaş kararla ilgili açıklamalarda bulundu.

TUTAŞ: ÖNÜMÜZDEKİ SEZON BAMBAŞKA BİR ELAZIĞ BELEDİYESPOR İZLETTİRECEĞİZ

Türkiye Futbol Federasyonu’nun kulüplerin büyük çoğunluğunun isteğini kırmamasının memnuniyet verici olduğuna dikkat çeken Tutaş, “Biz ligler oynanacakmış gibi uzun süredir antrenmanlarımıza devam ediyorduk. Bir çok rakibimiz ve alt liglerde yer alan takım toplanma fırsatı dahi bulamadı. Bir çok insanın gönlünden geçen liglerin devam ettirilmemesi kararıydı. Bu konuda geçtiğimiz günlerde başkanımız Ahmet Toprak’ın da açıklamaları olmuştu. Hem maddi, hem manevi yönden bir çok takım yıpranacaktı ligler devam etseydi. Nihayetinde TFF doğru olanı yaptı ve ligleri devam ettirmedi. Bizim adımıza bu sezon böylelikle tamamlanmış oldu. Dersler çıkaracağımız bir sezonu geride bıraktık. Önümüzdeki sezon bambaşka bir Elazığ Belediyespor izlettireceğiz” dedi.

TUTAŞ: ELAZIĞLI ÇOCUKLARIMIZLA BİZ ANTRENMANLARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Profesyonel futbolculara 5 gün izin vereceklerini aktaran Tutaş, “Altyapıdan gelen ve Elazığlı çocuklarımızla biz antrenmanlarımızı sürdüreceğiz. Yeni sezonda bünyemizde formayı hak eden altyapı çocuklarımız da olacak. Biraz daha özümüze döneceğiz. Yeni sezon için kamp programımızı önümüzdeki günlerde şekillendireceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 20:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 2 ay Önce

ADAMSIN ADAM ALAATTİN HOCAM KARİZMAN YETER,RABBİM SENİN VE EKİBİNİN FUTBOLCULARININ EMEKLERİNİ BOŞA VERMESİN.SAYILARIMLA

SIRADAKİ HABER

banner7