Temsilcilerimizin Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Tetiş Yapı Elazığspor-Kırşehirspor ve Yalovaspor- Elazığ Karakoçan maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı.

Temsilcilerimizin Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı

Türkiye futbol federasyonu merkez hakem kurulu, Tetiş yapı Elazığspor-Kırşehirspor ve Yalovaspor- Elazığ Karakoçan maçlarını yönetecek hakemleri açıkladı

Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan atamalara göre, 23 Aralık Çarşamba günü saat 13.00’de Doğukent Stadyumu’nda oynanacak olan Tetiş Yapı Elazığspor-Kırşehir Belediyespor Maçını Tokat Bölgesi’nden Klasman Hakemi Harun Toplar yönetecek.

Hakem Toplar’ın yardımcılıklarını, Bayburt ve Samsun bölgelerinden klasman yardımcı hakemleri Volkan Kaan Topal ve Mehmet Şenkaya yapacak.

Zorlu mücadelede 4. Hakem olarak ise Trabzon Bölgesi’nden Klasman Hakemi Murat Kasap görevlendirildi.

Öte yandan Temsilcimiz Elazığ Karakoçan futbol kulübünün Perşembe günü saat 13:00’te Yalovaspor’la deplasmanda oynayacağı maçı ise İzmir Bölgesi Klasman Hakemlerinden Berkay Erdemir yönetecek. Hakem Erdemir’in yardımcılıklarını yine İzmir Bölgesi’nden Klasman Yardımcı Hakemleri Mustafa Han ile Eren Kösüzler yapacak. Karşılaşmanın 4. Hakemi ise İzmir Bölgesel Hakemlerinden Cüneyt Aydın olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103