TÜFAD’dan Mustafa Doğan’a Plaket

TÜFAD Elazığ Şubesi Yönetimi, derneğe yapmış olduğu katkılarından dolayı Elazığ Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Mustafa Doğan’a plaket takdim etti.

TÜFAD’dan Mustafa Doğan’a Plaket

TÜFAD Elazığ şubesi yönetimi, kurucu şube başkanı merhum Münir Yılmaz’ın sağlığında gerçekleştiremediği bazı organizasyonları tamamlayarak, merhum Münir Yılmaz’a vefasını göstermeye devam ediyor.

Daha önce Türkiye spor yazarları derneği Elazığ temsilcisi ve kanal fırat spor koordinatörü Coşkun Kamaç’a derneğe yaptığı katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim eden TÜFAD Elazığ şube yönetimi, bu kez de Elazığ Gazeteciler ve yazarlar cemiyeti başkanı Mustafa Doğan’a plaket takdim etti.

TÜFAD Elazığ şube başkanı Prof. Dr. Ercan Gür ve yönetim kurulu üyeleri Hasan Ekrem, Bedri Kanter, Adnan Bakay ile spor adamları Aziz Taylan ve Yılmaz Aydın’ın katıldığı törenle plaketini alan Elazığ gazeteciler ve yazarlar cemiyeti başkanı Mustafa Doğan, TÜFAD yönetimine teşekkür ederken, kurucu şube başkanı merhum Münir Yılmaz’ı da bir kez daha rahmetle andığını ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109