AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Tarım ve Orman eski Bakan Yardımcısı Hadi Tunç ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da katılımıyla seçim çalışmalarını sürdürdü.

Tarım ve Orman eski Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ile birlikte Karakoçan, Sarıcan ve köylerde vatandaşlarla bir araya geldi.

14 Mayıs seçimleri öncesi memleketi Elazığ’a gelen Tarım ve Orman eski Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, esnaf ve vatandaş ziyareti yaparak, sorun ve talepleri dinledi.

Elazığ'da Bayramın Son Gününde Kurbanlık Alma Telaşı Sürdü Elazığ'da Bayramın Son Gününde Kurbanlık Alma Telaşı Sürdü

Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba’yı da ziyaret eden Tunç, Sarıcan Beldesi’ne giderek AK Parti Teşkilatını ziyaret etti.

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya da, Karakoçan’ın AK Parti’ye olan memnuniyetini dile getirdiğini söyledi.

AK Parti Elazığ 1. Sıra milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında TEİAŞ 13. Bölge Müdürlüğü, TEDAŞ 11. Bölge Müdürlüğü, Aksa Elektrik Dağıtım ve DSİ 9. Bölge Müdürlüğü, Fırat Üniversitesi Rektörlüğü, DSİ 12. Sondaj Şube Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Türkiye Emekliler Derneği, Elazığ Pancar Kooperatifi, Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma derneği, Sivriceliler Derneği, Palu Kültür ve Dayanışma Derneği, MÜSİAD Elazığ Şubesini ziyaret ederek STK yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi, Baskil, Ataşehir Mahallesi ve Yazıkonak Beldesinde ziyaretlerde bulundu.

Seçim ziyaretlerine devam eden AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, Maden’e bağlı Çakıroğlu, Polat, Yıldızhan, Kavak, Altıntarla, Durmuştepe, Bahçedere ve Plajköy’de vatandaşlarla buluştu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı da, seçim çalışmaları kapsamında Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ve personelini, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Hacı Sıdıka Dumandağ Yatılı Kız Kuran Kursu’nu ve Hafız Abdullah Nazırlı Yatılı Erkek Kuran Kursu’nu ziyaret ederek, Balakgazi Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz da seçim çalışmalarını Sivrice, Maden ve Alacakaya’da sürdürdü.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz de çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam etti.  

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile başlatılan “Sessiz, derinden ve yüz yüze” saha çalışmalarının aralıksız sürdüğünü ifade etti.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yapmış olduğu açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları ile sürdürdüğümüz “sessiz, derinden ve yüz yüze” saha çalışmalarımız devam ediyor. Teşkilatımızın her kademesi aziz şehrimizin gönlüne misafir oluyor. Saha ve ev çalışmalarımızda çok güzel diyaloglara şahitlik ettik. Bizler Türkiye Yüzyılı için halkımızla iç içe olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile “sessiz, derinden ve yüz yüze” saha çalışmalarımızda dua ve desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Editör: Haber Merkezi