AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Selahattin Özsoy, seçim çalışmaları kapsamında yürüttüğü teşkilat ziyaretlerine yoğun bir tempoda devam ediyor. Özsoy temaslarına Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Erol, Gençlik Kolları Başkanı Resul Yıldız ve teşkilat üyeleri ziyaretiyle başladı.

Ardından Erimli Belde Belediye Başkanı Cihan Yılmaz, AK Parti Erimli Belde Başkanı Ferhat Kaya ve teşkilat üyelerini ziyaret eden Özsoy, daha sonra Arıcak Belediye Başkanı Ferit Yıldırım, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadir Gülşen, Kadın Kolları Başkanı Feyziye Temizsoy, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Dalmızrak, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Ali Aytekin ve teşkilat üyeleri ile bir araya geldi.

Bukardi Belde Belediye Başkanı Yılmaz Açmaz, AK Parti Bukardi Belde Başkanı Halit Koşan ve Gençlik Kolları Başkanı Nusret Açmaz, Üçocak Belde Belediye Başkanı Yılmaz Yegül ve Belde Teşkilat Başkanı Sait Çeçen, Gençlik Kolları Başkanı Uğur Sökmen’i ziyaret eden Özsoy, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, AK Parti Akçakiraz Belde Başkanı Abdulselam Beyazıtlı,  Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çelik ve teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulundu.

ÖZSOY: ÜLKEMİZİN KAYBEDECEK ZAMANI YOKTUR

AK Parti’nin 21 yılda icraatlarıyla büyük ve güçlü bir Türkiye inşa ettiğini ifade eden Özsoy, “2023 seçimleri, Türkiye’nin 21 yılda elde ettiği kazanımlarla yepyeni bir başlangıca merhaba diyeceği bir seçimdir. Türkiye’nin önümüzdeki yüzyılı için kaderinin belirleneceği seçimdir. AK Parti teşkilatları olarak bu seçimlere her zamankinden daha güçlü bir şekilde hazırlanmalıyız. Çünkü ülkemizin kaybedecek zamanı yoktur” dedi.

ÖZSOY: ADAY BELİRLEME SÜRECİNDE BİLE DARMADAĞIN OLAN BU BİRLİKTELİK, DEVLET İDARESİNDE NASIL BİR İRADE ORTAYA KOYABİLİR

Millet ittifakının ülkenin gerçeklerinden ve yarınlarından çok uzakta olduğunu ifade eden Özsoy, “İstikbalimize yön verecek bu seçimde, muhalefetin oluşturduğu ittifaktan ülkenin geleceğine dair tek bir proje duymadık. Bu ittifakın amacı Türkiye’nin ilerleyişini durdurmak ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a karşı seçim kazanabilmek, kendilerine makam oluşturmak. Kurulan bu ittifakın bugüne kadar başardığı tek icraat, uzun uğraşlar sonucu çıkarttıkları adaydır. Bir cumhurbaşkanı, etrafında ise 7-8 cumhurbaşkanı yardımcısı olacakmış. Aday belirleme sürecinde bile darmadağın olan bu birliktelik, devlet idaresinde nasıl bir irade ortaya koyabilir” diye konuştu.

Elazığ’da Silahlı Kavga! 1 Yaralı Elazığ’da Silahlı Kavga! 1 Yaralı