Büyükşehir, Aydın’ın yollarını yenileniyor

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, HİZMET ODAKLI VE KATILIMCI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE YATIRIMLARINA HER GEÇEN GÜN BİR YENİSİNİ DAHA EKLEMEYE DEVAM EDİYOR. KENTE YENİ YOLLAR KAZANDIRMAK VE MEVCUT YOLLARI YENİLEMEK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN FEN İŞLERİ DAİRESİ YOL YAPIM VE BAKIM ŞUBESİ EKİPLERİ, NAZİLLİ İLÇESİ 75. YIL BULVARI’NDA KAZI ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

Büyükşehir, Aydın’ın yollarını yenileniyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, hizmet odaklı ve katılımcı belediyecilik anlayışı ile yatırımlarına her geçen gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyor. Kente yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şubesi ekipleri, Nazilli ilçesi 75. Yıl Bulvarı’nda kazı çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasındaki caddeleri daha güvenli ve konforlu yolları vatandaşların kullanımına sunuyor. Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şubesi ekipleri, Nazilli 75. Yıl Bulvarı’nda da kazı çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, kazı çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimine başlayacak. Tüm bu işlemlerin ardından sürüş güvenliği için çizgi ve kaldırım düzenleme çalışmaları yapılarak yolun çehresi baştan aşağı yenilenecek.

Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla daha konforlu yollara sahip olduklarını dile getiren vatandaşlar, Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çerçioğlu, hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam edeceklerini ifade ederek, ‘‘Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yatırımlarımıza devam ediyoruz’’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137