İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlarla bir araya gelerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutladı.

Özgül, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çalışan kadınlara ve Kültür Park’ta kadınlara karanfil dağıttı.

Elazığ’da Fırtınanın Etkisiyle Araçların Üzerine Ağaç Devrildi Elazığ’da Fırtınanın Etkisiyle Araçların Üzerine Ağaç Devrildi

İYİ Parti Elazığ Belediye Başkanı Burak Özgül, “Kadınlar, geleceğimiz olan çocuklarımızın mimarıdır. Çocuklarımız ilk eğitimlerini annelerimizden alıyor. Ülkemizde kadınlarımızın hak ve hürriyetlerinin iyileştirilmesi gerekmektedir”

“GENEL BAŞKANIMIZ, KADINLARIMIZIN EN BÜYÜK SAVUNUCUSUDUR”

Burak Özgül; “Başta şehit ve gazi annelerimizin, Genel Başkanımız Meral Akşener’in ve tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamak istiyorum. Her gecen gün artan kadınlara şiddeti bir kez daha kınamak istiyorum. Genel Başkanımız Meral Akşener kadınlarımızın hak ve hürriyetlerinin artması için tüm mücadelesini veriyor. Ülkemizin Genel Başkanımız gibi güçlü ve iradeli kadın siyasetçilere ihtiyacı var. İyi Partimizin kazandığı belediyelerde kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapacağız. Allah nasip eder Elazığ Belediyemizi kazanırsak kadınlarımıza özel projeler gerçekleştireceğiz. Kadınlarımız İyi Belediyelerle geleceğe umutla ve güvenle bakacak” dedi.