Seçimlerin ilimize hayırlı olmasını temenni eden Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan açıklamada bulundu.

Milletvekili Keleş: Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezinde Sona Doğru Yaklaşılıyor Milletvekili Keleş: Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezinde Sona Doğru Yaklaşılıyor

ALAN: HEM ELAZIĞ'IMIZ HEM DE ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “14 Mayıs Seçimlerinde seçilen Sayın Milletvekillerimiz Prof.Dr. Erol Keleş Beyefendi, Ejder Açıkkapı Beyefendi, Mahmut Rıdvan Nazırlı Beyefendi Gürsel Erol Beyefendi, Semih Işıkver Beyefendi Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan olarak sizleri şahsım, yönetimim ve meclisimiz olarak gönülden kutlarız. Genel seçimler sonucunda halkımızın teveccühünü kazanarak Elazığ'ı mecliste temsil etme onuruna eriştiniz. Bu, hem sizin kişisel başarınızı hem de halkımızın sizlere duyduğu güveni göstermektedir. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, sivil toplumun önemli bir parçası ve Elazığ'ın ekonomik kalkınmasının destekçisi olarak, sizlerle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. İnanıyoruz ki, sizlerin icra kabiliyetiyle Elazığ, ekonomik ve sosyal anlamda büyük ilerlemeler kaydedecektir. Üstlendiğiniz bu önemli görevin, hem Elazığ'ımız hem de ülkemiz için hayırlı olmasını diler, sizlere görevinizde başarılar dileriz. Halkımızın sizlere verdiği bu önemli görevi, halkımızın refahı ve mutluluğu için en iyi şekilde yerine getireceğinize olan inancımız tamdır. Birlikte çalışmayı ve Elazığ'ımızın geleceğini şekillendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Seçimlerde Milletvekili seçilmeyen kıymetli adaylarımıza emeklerinden ve gayretlerinden ötürü teşekkür ediyor. Gelecek kariyerlerinde başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi