28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının ardından Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan açıklamalarda bulundu.

Başkan Alan, İş Dünyasının Sıkıntılarını Bakan Bolat’a İletti Başkan Alan, İş Dünyasının Sıkıntılarını Bakan Bolat’a İletti

ALAN: TÜRKİYE’NİN 2.YÜZYILINI İNŞA ETME ZAMANI

Seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını temenni eden Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Milletimizin bir kez daha teveccühünü kazanan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferini kutluyor, sonuçların Vatanımıza, Milletimize ve İş Dünyamıza hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Bu önemli seçimde, milletimiz bir kez daha iradesini göstererek Türkiye'nin geleceğine odaklandı ve güven tazeledi. Bu, ülkemizin güçlü demokratik değerlerini ve iş dünyamızın temel taşlarından biri olan istikrarın önemini bir kez daha vurguluyor. Bugün, yeni bir döneme başlarken, geleceğe odaklanma zamanı geldi. İş dünyamızın, güçlü bir vizyon ve sağlam bir temel üzerinde inşa edilen Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır şekilde ilerlemesini diliyoruz. Seçim sürecinin sona ermesiyle birlikte, iş dünyamızın enerjisini ve kaynaklarını, ülkemizin kalkınması ve rekabet gücünün artması için yoğunlaştıracağına inanıyoruz. Ekonomik büyüme, yatırımların artması ve istihdamın güçlenmesi, bu yeni dönemin öncelikleri arasında olacağına bütün yüreğimizle inanıyoruz. İş dünyasının temsilcileri olarak, ülkemizi daha ileri taşıyacak projelere odaklanma ve işbirliği ruhuyla hareket etme zamanı geldi. Aramızdaki sinerjiyi güçlendirerek, Türkiye'yi daha da cazip bir yatırım merkezi haline getirmek için hep birlikte çalışacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu özel dönemde, daha huzurlu, daha mutlu ve daha müreffeh bir Türkiye'nin inşasına katkıda bulunacağımız için Yüce Rabbimize hamd ediyoruz. Ben bu duygu ve düşünceler ile seçimlerin İlimize, Vatanımıza, Milletimize ve İş Dünyamıza hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, seçimlerde göstermiş olduğu başarı ile halkımızın teveccühüne nail olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı kutluyorum. Allah hayırlı ve uğurlu etsin” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi