Yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne 7/24 Otobüs Seferleri Düzenlenecek Yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne 7/24 Otobüs Seferleri Düzenlenecek

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı çalışmalarına devam ediyor, seçim çalışmaları kapsamında İl Başkanı Ömer Ateş, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Sürsürü Mahallesinde halkla buluştu, esnaf ziyareti yaptı.

ATEŞ: YANLIŞIN KARŞISINDA OLACAĞIMIZA HALKIMIZIN İNANCI TAMDIR

Ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Başkan Ateş; “ziyaretlerimizde halkımızın teveccühüne, ilgisine bizzat şahit oluyoruz, halkımızın bizden beklentisi yüksek,  yanımızda olduklarını sürekli ifade ediyorlar. Halkımızın gönlünde bu denli güzel yer edinebilmek bizleri mutlu ediyor. “Milli Görüş Meclise” sloganıyla çıktığımız bu yolda Yeniden Refah Partimizi meclise taşıyarak Hayra Motor Şerre Fren olacağımızı ifade ediyoruz. Bu bağlamda gezdiğimiz, ziyaret ettiğimiz her yerde Hemşerilerimizin desteklerini hissediyoruz. Ziyaretlerimizde gördüğümüz bir diğer konu ise Hemşerilerimizin 7’li masaya 14 Mayısta en güzel cevabı vereceğidir, bizler Yeniden Refah Partisi olarak Ülkemizi, Milletimizi böyle bir zihniyete teslim etmemek üzere bu seçimlerde Cumhur İttifakında yerimizi aldık ve hayırlı olan her işe destek olacağımıza yanlışın karşısında olacağımıza halkımızın inancı tamdır” dedi.

Editör: Haber Merkezi