15 Ocak Altın Fiyatları

Altın fiyatları 15 Ocak 2021: Çeyrek altın ne kadar? Gram altın bugün kaç TL? Altın fiyatları yükseliyor mu? Cumhuriyet altını, 22 ayar bilezik fiyatı

15 Ocak Altın Fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın piyasasındaki son veriler ortaya çıktı. 15 Ocak 2021 Cuma günü çeyrek altın ve gram altın fiyatları, ons altınla bağlantılı olarak yükseliş kaydediyor. Bugün altının onsundaki hafif yükseliş iç piyasadaki altın fiyatlarını da etkiledi. Dün akşam saatlerinde yeniden hareketlenen altın fiyatları güne hareketli başladı. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

Dünyanın en değerli madenlerinden biri olan ve yatırımcılar tarafından güvenli bir liman olarak görülen altın fiyatları gün içerisinde en çok takip edilen konular arasında yerini almaya devam ediyor. Salgın sürecinde yaşanan tüm gelişmelerin piyasaları etkilemesiyle beraber olumlu aşı haberleri altın fiyatlarının düşüş yaşamasına neden oldu. Geçtiğimiz hafta yaşanan ABD'deki olaylar da altının düşmesine olumsuz etki etti. Dün gece açıklanması beklenen ABD teşvik paketinin altın fiyatlarına olumlu etki edeceği düşünülüyor.  Peki, bugün altının gramı ne kadar ve çeyrek altın kaç TL? İşte 15 Ocak 2021 son dakika altın fiyatları verileri…

15 OCAK 2021 ALTIN FİYATLARI

ALTININ ONS FİYATI NE KADAR?

Ons altının 15 Ocak Cuma gününe 1851 dolar seviyesinde başlamasıyla birlikte altın fiyatlarında aşağı yönlü hareketlilik başladı.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altının fiyatı haftaya hareketli başlamasının ardından dün itibarıyla fiyatı tekrar güncellendi. İç piyasada gram altın 439 liradan işleme alınıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Bugün çeyrek altın alış fiyatı 716 lira, satış ise 727 liradan işlem görüyor.

CUMHURİYET ALTINI BUGÜN KAÇ TL?

Yüklü miktarda yatırım yapanların tercihlerinden olan cumhuriyet altını ise bugün 2 bin 855 liradan alınırken satış fiyatı ise 2 bin 895 lirada bulunuyor.

22 AYAR BİLEZİK NE KADAR?

Bugün 22 ayar bilezik alış 399,00 TL, satış ise 401,50 TL'den işlem görüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109