10 Dakika Ara İle Anne ve Kayınvalidelerini Kaybettiler

Elazığ’da Mustafa ve Suna Karagülle çifti, aynı gün içerisinde 10 dakika arayla anne ve kayınvalidelerinin hayatını kaybettiği haberini alarak büyük üzüntü yaşadı.

10 Dakika Ara İle Anne ve Kayınvalidelerini Kaybettiler

Elazığ’da ikamet eden 2 çocuk sahibi Mustafa ve Suna Karagülle çifti, 10 dakika ara ile iki ayrı acı yaşadı. Alınan bilgiye göre, ilk olarak Mustafa Karagülle’nin annesi 91 yaşındaki Bakiye Karagülle, evde geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti. 10 dakika sonra ise eşi Suna Karagülle’nin annesi 90 yaşındaki Firdes Kürklü evinde vefat etti.

91 yaşında hayatını kaybeden Bakiye Karagülle, İhsaniye Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Harput aile mezarlığına defnedildi. 90 yaşındaki Firdes Kürklü ise Hacı Nazır Tutuş Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Acı olayla ilgili bilgi veren yakınları, ilk önce Bakiye Karagülle'nin vefat ettiğini, aradan 10 dakika sonra ise Firdes Kürklü'nün hayatını kaybettiğini, peş peşe alınan acı haberle tüm aile fertlerinin büyük üzüntü yaşadığını aktardı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 21:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet künkül
mehmet künkül - 2 yıl Önce

ALLAH RAHMET EYLESİN.MEKANLARI CENNET OLSUN.

SIRADAKİ HABER

banner7