180. Yıldönümü Anısına Futbol Turnuvası Düzenlendi

Orman Genel Müdürlüğü’nün 180. kuruluş yıldönümü münasebetiyle ülke genelinde düzenlenen futbol turnuvası kapsamında Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü de 10 takımın katılımıyla turnuvaya iştirak etti.

180. Yıldönümü Anısına Futbol Turnuvası Düzenlendi

Orman genel müdürlüğünün kuruluşunun 180. Yılı münasebetiyle ülke genelinde düzenlene halı saha futbol turnuvasına Elazığ Orman bölge müdürlüğü de iştirak ediyor.

“BİZ DE İŞTİRAK ETMİŞ BULUNMAKTAYIZ”

Elazığ Orman bölge müdürü Ziya Polat, yaptığı yazılı açıklamada; “sağladığı ekonomik değerlerin yanında erozyonu önleme, iklimi olumlu yönde etkileme, havayı temizleme, oksijen kaynağı oluşu, bir çok canlıya barınak oluşu, karbon yutağı olması ve su kaynaklarını düzenlemesi gibi bir çok fonksiyona sahip olan orman kaynaklarımızı korumak, ormansız alanları ağaçlandırmak gibi hayati ehemmiyete haiz görevleri olan Orman Genel müdürlüğümüzün 180. Kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında tüm ülke genelinde Orman bölge müdürlüklerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan futbol turnuvasına Elazığ Orman bölge müdürlüğü olarak biz de iştirak etmiş bulunmaktayız” ifadelerine yer verdi.

Elazığ Orman Bölge müdürlüğüne bağlı müdürlüklerce oluşturulan ve 10 takımın yarışacağı turnuvada grup birincisi olan takım; çeyrek final maçlarına katılacak.

Orman Bölge müdürü Ziya Polat; turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyerek, fair- play ölçüleri çerçevesinde mücadele etmelerini temenni etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER