2 Çocuk Annesi Ceyhan, Muhtar Adayı Olduğunu Açıkladı

2 Çocuk annesi Özge Ceyhan yeni kurulan Güneykent Mahallesine muhtar adayı olduğunu açıkladı. Mahallenin sıkıntılarına değinen Ceyhan seçildiği taktirde yapacakları işleri anlattı.

2 Çocuk Annesi Ceyhan, Muhtar Adayı Olduğunu Açıkladı

2 çocuk annesi Özge Ceyhan yeni kurulan ve Elazığ’ın 41. Mahallesi olan Güneykent Mahallesine Muhtar adayı olduğunu açıkladı.

CEYHAN: BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE HEP BİRLİKTE SORUNLARIMIZI ÇÖZMEK İSTİYORUZ

Özge Ceyhan, “mahallemiz Elazığ’ın kırk birinci mahallesi. Kırk birinci mahallesinde bende aday olmak istedim. Mahallemizin sorunlarını gidermek, yardımcı olmak, gerekli işleri yapmak için aday olmak istedim. Güzel bir şekilde yürütebilmemiz için birlik beraberlik içerisinde hep birlikte sorunlarımızı çözmek istiyoruz” dedi.

Mahallenin birçok sıkıntısı olduğunu dile getiren Ceyhan, seçildiği takdirde yapacağı işleri tek tek anlatarak destek istedi.

CEYHAN: YENİ KURULDUĞUNDAN DOLAYI MAHALLEMİZİN BİRÇOK SIKINTISI VAR

Özge Ceyhan, “ Yeni kurulduğundan dolayı mahallemizin birçok sıkıntısı var. Özellikle su sıkıntısı çok fazla, Pazar yeri açma hedefimiz var, bayanlara kurslar açmayı planlıyoruz, marketler açısından çalışmalar yapacağız, en büyük sıkıntımız ulaşım problemi ulaşım problemini de çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109