31 Mayıs’ta Elazığ’da Hava Durumu Nasıl Olacak?

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, “Bölgemizde havanın parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren Elazığ, Tunceli, Malatya çevreleri ile Bingöl'ün batı ve kuzey kesimlerinde yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.” denildi.

31 Mayıs’ta Elazığ’da Hava Durumu Nasıl Olacak?

Bölgemizde havanın parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren Elazığ, Tunceli, Malatya çevreleri ile Bingöl'ün batı ve kuzey kesimlerinde yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 5 ila 7 derece üzerinde seyretmesi beklenmektedir.

RÜZGÂR: Rüzgârların kuzeyli yönlerden orta, zaman zaman kuvvetli eseceği tahmin edilmektedir.

ELAZIĞ’DA SICAKLIK DURUMU:

ELAZIĞ MERKEZ:    32   / Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ AĞIN:    32    /     Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ ALACAKAYA:    29    /     Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ ARICAK:     32    /      Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ BASKİL:     30   /     Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ KARAKOÇAN:    31  /            Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ KEBAN:     34    /      Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ KOVANCILAR:     32  /    Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ MADEN:     32    /     Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ PALU:     33   /      Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ELAZIĞ SİVRİCE:     29   /    Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ÇEVRE İLLERDE HAVA DURUMU:

MALATYA:    31   /   Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

BİNGÖL:     30   /   Parçalı bulutlu.

TUNCELİ:      32    /             Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ADIYAMAN:     37  /            Parçalı bulutlu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109