5 Yaşındaki Melih Hamza’dan Depremzedelere Duygulandıran Mektup

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen depremin ardından bölgeye gönderilen yardımlar içerisinde Elazığ’dan 5 yaşındaki Melih Hamza’nın yazdığı mektup okuyanları duygulandırdı. Hamza mektubunda, “Bizde Elazığ’da deprem yaşadık. Sizde deprem yaşadınız. Bizde bu durumları yaşadık. Biz şimdi iyiyiz umarım sizde iyi olursunuz.” dedi.

5 Yaşındaki Melih Hamza’dan Depremzedelere Duygulandıran Mektup

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremin ardından, depremzedeler için yurt genelinden yardım malzemeleri gönderilmeye devam ediyor.

Elazığ’da yaşayan 5 yaşındaki Melih Hamzada Elazığ Belediyesi'nin yardım merkezine yardım gönderdi.

Melih Hamza’nın yardımının yanına yazdığı mektup ise herkesi duygulandırdı.

“BİZ ŞİMDİ İYİYİZ UMARIM SİZDE İYİ OLURSUNUZ”

Küçük yardımsever mektubunda, “Merhaba kardeşlerim. Benim adım Melih Hamza. 5 yaşındayım. Sizin durumunuz beni çok üzdü kardeşlerim. Bizde Elazığ’da deprem yaşadık. Sizde deprem yaşadınız. Bizde bu durumları yaşadık. Biz şimdi iyiyiz umarım sizde iyi olursunuz. Kendinize iyi bakın. Sizi seviyorum. Allah hepimize yardım etsin. Allah’a emanet olun hepiniz.” ifadelerine yer verdi.

ŞERİFOĞULLARI: “MELİH HAMZA’NIN YAZDIĞI MEKTUP BİZİ DERİNDEN ETKİLEDİ”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Bu akşam #deprem bölgesi için toplanan yardımda minik kardeşimiz Melih Hamza’nın yazdığı mektup bizi derinden etkiledi… Bizlerde koca yürekli kardeşimizin gösterdiği hassasiyet ile depremzede vatandaşlarımıza yardımlarımıza devam edelim.” Notu ile mektubu paylaşarak bütün Elazığlılara yardım çağrısında bulundu.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109