75. Yıl Anadolu Lisesi Bahar Şenliği Düzenledi

75. Yıl Anadolu Lisesi, çiçekler dikti, ağaçları süsledi. Düzenlenen bahar şenliği etkinliğinde ortaya renkli görüntüler çıktı.

75. Yıl Anadolu Lisesi Bahar Şenliği Düzenledi

Çiçekler diktiler, ağaçları süslediler.75. Yıl Anadolu Lisesi, bahar şenliği etkinliği düzenledi, öğrenciler keyifli anlar yaşadı.

Okul Müdiresi Gülhan Acar,75. Yıl Anadolu Lisesi sınav haftasında ki sınav stresini atmalarını sağlamak ve onları sınava motive etmek için bahar şenliği gibi bir etkinlik düzenledik. Öğrencilerimiz çiçek ektiler sınav aralarında ördükleri motifleri ağaçlara asmak burada ki amaç ağaç ve çiçek sevgisini aşılamak. Aynı zaman da öğrencilerimizin el becerilerini geliştirmek , erkek öğrencilerimizin bile örmeye çalıştıklarına tanık olduk. Bu gerçekten sevindirici bir durum. Çiçekleri bizlere sağlayan Elazığ belediyesi park ve bahçeler müdürlüğüne buradan teşekkür ediyorum . Okul aile birliğinin katkısı ile çay ve simit ikramımız olacak. Okul aile birliğimize de buradan çok teşekkür ediyorum. Bu etkinliğin öğrencilerin başarısını artırdığını düşünüyorum. Onur konuklarımıza geldikleri için teşekkür ediyorum. Bu etkinliğe katılım sağlayan bütün öğrenci ve öğretmenlerime teşekkür ediyorum.

Memur-Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, Bu gün 75. Yıl Anadolu Lisemizin bahar şenliği programına iştirak ettik. Öğrencilerimizin hem bu ortak sınav da moral motivasyon olsun diye hem de bir etkinlik , öğrencilerimizin bir yıl boyunca el emeği göz nuru çalışmalarını ağaçları süsleyerek burada değerlendirmek  ağaç sevgisini aşılamak için çok güzel çalışmalar olmuş. Okulun bahçesini güzel çiçekler ekilerek süslendi. Ben emeği geçen başta okul müdiresi olmak üzere öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Bu etkinlikten dolayı kutluyorum öğrencilerimize başarılar diliyorum.

75. Yıl Anadolu Lisesi Felsefe Grubu Öğretmeni Metehan Çetin Erdemir ise bahar şenliğiyle öğrencilerin sosyalleşeceğinin altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 16:09

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137