Abdullahpaşa Mahallesi Batı Sitesi Sakinleriyle İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Abdullahpaşa Mahallesi’nde bulunan ve 24 Ocak depreminin ardından hasar alan Batı Sitesi’nin sakinleriyle il yöneticilerinin katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Abdullahpaşa Mahallesi Batı Sitesi Sakinleriyle İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde hasar alan ve Abdullahpaşa Mahallesi’nde bulunan Batı Sitesi’nin hak sahibi vatandaşları ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

İstişare toplantısına AK Parti Elazığ Milletvekili, MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Abdullahpaşa Mahalle Muhtarı Yavuz Köse ve hak sahibi vatandaşlar katıldı.

BULUT: İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİK

Toplantının ardından açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili, MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, “Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın ev sahipliğinde milletvekilimiz Sayın Zülfü Demirbağ’ın ve İl Başkanımız Sayın Şerafettin Yıldırım’ın katılımıyla Abdullahpaşa Mahallesi Batı Sitesi sakinleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

DEMİRBAĞ: İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİK

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Milletvekili Metin Bulut, İl Başkanı Şerefettin Yıldırım ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın katılımıyla Elazığ Belediyesi Harput Toplantı Salonunda, Abdullahpaşa Mahallesi Batı Sitesi sakinleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

ŞERİFOĞULLARI SİTELERİN TEMSİLCİLERİ VE MAHALLE MUHTARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİK

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da, “Milletvekillerimiz Sayın Metin Bulut, Sayın Zülfü Demirbağ  ve İl Başkanımız Sayın Şerafettin Yıldırım  ile birlikte Abdullahpaşa Mahallemizde Kentsel Dönüşüm kapsamındaki alanda kalan sitelerin temsilcileri ve mahalle muhtarımız ile bir araya geldik” dedi.

YILDIRIM: HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ise, “Milletvekillerimiz Sayın Metin Bulut, Sayın Zülfü Demirbağ ve Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları ile birlikte Abdullahpaşa Mahallesi Batı Sitesi sakinleri ile istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Batı sitesi
Batı sitesi - 6 ay Önce

İldeki yetkiler bir araya geldi tamam anladık.sonuc ne oldu.sürec nasıl ilerleyecek.evlerin durumu ne olacak.yanit yok.sadece hayırlara vesile olsun.olsun olsunda vesile olacak şeyin keşke adını koysaydiniz.yazik bu millete

Sayın başkanın verdiği sözün görüntüsü..
Sayın başkanın verdiği sözün görüntüsü.. - 6 ay Önce

https://www.facebook.com/100001013682025/posts/4241513242559090/

Millet dediler ne oldular
Millet dediler ne oldular - 6 ay Önce

Milleti aldatmak Allah' ı aldatmaktır. Verdiğiniz sözler, ve yaptığınız yanlışların hesabını toprağın altında nasıl vereceksiniz..gerçek yiğitler perişen meydanda kimler var. Çok yazık.

Hak
Hak - 6 ay Önce

Hakkımı kim yemişse bu dünyada da ahirettede hesabını en qğır şekilde versin. İnanan içn bundan daha ağırı yok..

Bozo 23
Bozo 23 - 6 ay Önce

O masadan çıksa çıksa rant çıkar. Onuda Bulut Metin den Gansız Zulfo paylaşır. Vatandaşta hava alır. Çok beklemeyin.

Yasin Doğan
Yasin Doğan - 6 ay Önce

Sonuç??? Birde Abdullah paşa mahallesi batı tarafı denilse daha uygun olmaz mı, doğu tarafını TOKİ yaptı Batı tarafı viran...

Abdullah paşa
Abdullah paşa - 6 ay Önce

Depremin üzerinden 550 gün geçti , Abdullahpaşa kentsel dönüşümü ile alakalı 10 toplantı yapıldı hala ortada bişey yok, tokiye yaptırılması dan başka çözüm yok

Çözüm önerisi
Çözüm önerisi - 6 ay Önce

Çözüm basit , devlet te ait olan arsalar bir araya toplanıp park yapılmalı trafonun arkasına , mahale menfaati gereği, ikinci olarak vatandaşa 10 kat hakkı tanındın kendi arsalarrında , vatandaş ucuza yap satçıya versin arsalarını , hak sahipleri memnun , belediye de hizmet yapıp işi çözdüğü için memnun okmuş olacak. Tersini düşünürsek vatandaşa kat verilmezse hak sahipleri mağdur olacak, park yapılmaz ise mahalede hiç park yok mahale mağdur olacak, belediye cebinden yaparsa da tüm elazığ mağdur olacak. Onun için en mantıklı çözüm benim çözüm önerim.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109