Abdulsamet Eren: “Boks; Elazığ’da önemli bir yere sahip…”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, boksun Elazığ tarihinde önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, Türkiye şampiyonasına katılacak olan sporcu ve antrenörlere başarılar diledi.

Abdulsamet Eren: “Boks; Elazığ’da önemli bir yere sahip…”

Türkiye Boks Federasyonu tarafından düzenlenenen Ahmet Uygur Boks Türkiye Şampiyonası Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonunda başladı.

EREN: BOKSUN ÇOK FARKLI BİR YERİ VAR

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Boksun Elazığ tarihinde önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, şampiyonaya katılan sporcu ve antrenörlere başarılar dileyerek, “Elazığ 4 bin yıllık kültüre sahip özellikle alt yapısıyla üst yapısıyla bir çok güzelliği ve zenginliği içinde barındıran ilimizi. Tabi bu zenginlikler içerisinde sporun özelliklede boksun çok farklı bir yeri var. Yıllarca İlimizde özellikle Milli formayı giymiş Milli Bayrağımızı gönlere çekmiş ulusal ve uluslararası arenada çok kıymetli boksörler gelip geçti. Gerçekten Federasyonumuzda da çok önemli görevler aldılar. Elazığ da boksun çok önemli bir yeri var. Bugün başkanımla birlikte Elazığ da ilk ziyaretimizi Oral Aslan abimizin evine yaptık. Ben Başkanıma düşüncesinden ve nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum. İlimize gelmiş olan bütün misafirlerimize ben hoş geldiniz diyorum. Ben birkez daha buraya kadar gelmiş bize bu turnuvayı layık görmüş Federasyonumuza emeği geçen özellikle paydaş kurumlarımıza kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Acaba
Acaba - 2 hafta Önce

Elazığdaki boksun tarhini sana sorsalar, boksörleri sorsalar bilecekmisin...hiç sanmıyorum reklamı iyi yapan müdür.

SIRADAKİ HABER

banner103