Aday Adayı Erhun Karakuş Resmi Müracaatını Yaptı

Yapılacak olan 28.dönem milletvekili seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nden Elazığ Milletvekili Aday Adayı Olan Erhun Karakuş, resmi müracaatını yaptı.

Aday Adayı Erhun Karakuş Resmi Müracaatını Yaptı

28. Dönem Milletvekili seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nden Elazığ Milletvekili aday adayı olan Erhun Karakuş, il başkanlığına giderek, aday adaylığı başvurusunda bulundu.

KARAKUŞ: ZAFER İNANLARINDIR VE ZAFER YAKINDIR İNŞALLAH

Yeniden Refah Partisi’nde daha önce görev aldığını anımsatan Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Aday Adayı Erhun Karakuş, seçimin sonucu her ne olursa olsun seçimin kazananı olduklarını ifade etti. Karakuş, “İl başkanlığı göreviyle 2022 yılının 10. Ayına kadar sürdürmüş olduğum bu görevle üst düzeyde hizmet etme şerefine nail olmuş biriyim. Bu 3 yıl içerisinde bütün teşkilatlarımızla beraber Elazığ’ın Ağın’daki en ücra köşesinden tutunda diğer uçtaki Arıcak’ın Üçocak Beldesi’ndeki en ücra mahallesine kadar çalışmalarımız oldu. Bu süreç içerisinde vatandaşlarımızın hemşehrilerimizin sesi olmamız gereken her yerde yanlarında olduk. Bizler bugünden itibaren seçim sonucu her ne olursa olsun başaracağımıza inanarak sandıktan her ne çıkarsa çıksın bugün itibariyle seçimin kazananı olduğumuzu inanıyoruz ve ilan ediyoruz. Haykırarak inanarak zerre tereddüt etmeden bir kez daha söylüyorum zafer inanlarındır ve zafer yakındır inşallah” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137