Aday Adayı Nihat Baykara Resmi Müracaatını Yaptı

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Nihat Baykara, resmi müracaatını yapmak üzere İyi Parti Elazığ İl Başkanlığı’nda, aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Aday Adayı Nihat Baykara Resmi Müracaatını Yaptı

14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimler öncesinde İYİ Parti’den Elazığ milletvekili Aday adayı olan Nihat Baykara, İYİ Parti İl başkanlığına gelerek resmi müracaatını yaptı.

BAYKARA: PROBLEMLERİ ÇÖZMEYE VE ELAZIĞ’IMIZI TURİZMDE VE TARİHSEL YAPISAL OLARAK DÜNYA PAZARINA KAZANDIRMAYA TALİBİZ

Milletvekili Aday Adayı Nihat Baykara, her zaman vatandaşın yanında olacağını ifade ederek projelerinden bahsetti. Baykara, “Elazığ’ımıza hizmet etmek, Elazığ’ımızın sorunlarını ve kanayan yaralarını sarmak için cesurların partisi İYİ Parti2den aday adayı olmanın gururunu yaşıyorum. Partimizin kuruluşundan buyana ARGE Sağlık Komisyon Üyesi olarak çeşitli projelerde görev aldım. Yaklaşık 30 yıllık memuriyetim boyunca Elazığlı hemşehrilerime bürokrasiden yaptığım hizmetlerimi bugün siyasette de sizlerin desteklerinizle yapmaya devam edeceğim. Sizlere umut olmaya geldim. Her zaman olduğu gibi bundan sonrada isteklerinize ve taleplerine 7-24 kapım hep açık olacaktır çünkü bende sizlerden biriyim. Sizlerle birlikte tarih yazacağımıza inandığım için bu yola çıktım bu yolda sizlerin desteklerini almaya geldim. Tarım, hayvancılık ve turizm olmasına rağmen Elazığ’ımıza ne tarımda, ne turizmde ne de sanayiyle tanınmış bir şehir değildir. Bu problemleri çözmeye ve Elazığ’ımızı turizmde ve tarihsel yapısal olarak dünya pazarına kazandırmaya talibiz” dedi.

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler’de Aday Adayı Nihat Baykara’ya başarılar diledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137