Aday Adayı Semih Işıkver, İlçe Temaslarına Devam Ediyor

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Semih Işıkver, seçim çalışmaları kapsamında Kovancılar, Ağın ve Keban ilçesini ziyaret etti.

Aday Adayı Semih Işıkver, İlçe Temaslarına Devam Ediyor

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Semih Işıkver’ın ilk durağı Kovancılar ilçesi oldu. Kovancılar ilçesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Işıkver, halkın yoğun ilgi ile karşılandı.

Işıkver, daha sonra MHP Kovancılar ilçe başkanlığını ziyaret ederek, Kovancılar İlçe Başkanı Nihat Yıldız ve partiler ile bir araya geldi.

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Semih Işıkver, konuşmasında; “ Can Kovancılar’ımıza uğradık, candan aziz ağabeylerimizle bir araya geldik, hasret giderdik.  Her birisi kalbimde ayrı bir yer tutan, son nefes son nefer, son damla kana kadar kardeşliğe yemin ettiğimiz yol ve dava arkadaşlarıma şahsıma göstermiş oldukları ilgi alakadan ötürü yürekten teşekkür ederim” dedi.

MHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SEMİH IŞIKVER, AĞIN İLÇESİNDE

MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Semih Işıkver, MHP Ağın İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

MHP Ağın İlçe Başkanlığını Lokman Güler ve partililerle bir araya gelen MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Semih Işıkver gördüğü yoğun ilgiden dolayı memnuniyeti getirerek açıklamalarda bulundu.

Işıkver, açıklamasında; “Ağın Teşkilatımıza, yuvamıza selam verdik. Yiğit Yol Arkadaşım, Ağın İlçe Başkanımız Sayın Lokman Güler’e ve birbirinden kıymetli yol ve dava arkadaşlarıma, ağabeylerime kardeşlerime teşekkür ederim.  Ağın bizi hiç yalnız bırakmadı. Rabbim tırnağınızı taşa değdirmesin ”diye konuştu.

MHP Ağın İlçe Başkanlığını Lokman Güler ise MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Semih Işıkver’in yapmış olduğu ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “MHP Elazığ Milletvekili aday adayımız Semih Işıkver’in çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

MHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SEMİH IŞIKVER, KEBAN İLÇESİNDE

MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Semih Işıkver, MHP Keban İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

İftar programında , MHP Keban İlçe Başkanı Osman Dinkçi ve parti mensuplarıyla bir araya gelen MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Semih Işıkver, gördüğü yoğun ilgiden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek “Keban candır. Başımızın tacıdır. MHP İlçe Başkanımız Sayın Osman Dinkçi’nin şahsında bütün yol ve dava arkadaşlarımıza, ağabeylerime kardeşlerime yürekten teşekkür ederim. Sağ olsun var olsunlar” dedi.

MHP Keban İlçe Başkanı Osman Dinkçi ise Elazığ Milletvekili Aday Adayı Semih Işıkver’e iftar programına katılımından ötürü teşekkürlerini ileterek, Milletvekili Aday Adaylığının hayırlara vesile olmasını diledi.

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Semih Işıkver, düzenlediği iftar programında önemli isimler ile iftar açtı.

İftar programına Milliyetçi Hareket Partisi camiasında eski dönemlerde önemli görevlerde bulunmuş ve şuan önemli görevlerde aktif olarak bulunan isimler de katıldı. MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ve Yönetim Kurulu üyeleri, MKYK Üyesi Alper Erdem, Maden ve Ağın Belediye Başkanları, Ülkü Ocakları Elazığ Başkanı Reha Talha Aygen,  Belediye Meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, MHP ilçe başkanları, MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Fatma Sevinç Oğuzhan çeşitli vakıf ve dernek başkanları ile çok sayıda katılımcı iştirak etti.

İftar programında konuşma yapan MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Semih Işıkver, iftar programına katılım sağlayan davetlilere teşekkür ederek “ MHP Elazığ Milletvekilliği listesinde sıranın neresinde olursam olayım canla, başla çalışacağıma yemin ediyorum” dedi.

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus bal ise MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Semih Işıkver’in düzenlemiş olduğu iftar programı için kendisine teşekkür ettiğini, diğer aday adaylarının düzenleyeceği tüm programlarda da MHP olarak yanlarında olacaklarını belirtti.

Daha sonra İl Genel Meclis Üyesi Osman Dilek, Belediye Meclis Üyesi Behçet Susmaz, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çak, Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu, Maden Belediye Başkanı Orhan Yavuz, MHP Maden eski İlçe Başkanı Kahraman Yersiz, TURKAV Başkanı Abdullah Pirinççi ve MHP Elazığ Milletvekili Aday adayı Fatma Sevinç Oğuzhan konuşma yaparak MHP Elazığ Milletvekili Aday adayı Semih Işıkver’e teşekkür etti.

Yapılan duaların ardından iftar programı sona erdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137