Adem Akbulut, Adaylığını Açıkladı

İş insanı Adem Akbulut Elazığ Ticaret Borsa Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Akbulut sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ticaret borsası başkanlığı yarışında “biz varız” dedi.

Adem Akbulut, Adaylığını Açıkladı

İş insanı Adem Akbulut Elazığ Ticaret Borsa Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Akbulut sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ticaret borsası başkanlığı yarışında “biz varız” dedi.

İlimizdeki birçok Sivil Toplum Kuruluşunda görev yapan ve aynı zamanda Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi ’de olan Akbulut seçilmesi durumunda hayata geçireceği hedeflerini anlattı.

AKBULUT: TİCARET BORSASI OLMASI İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIMIZIN BİLİNMESİNİ İSTİYORUM

Akbulut açıklamasında, “Saygıdeğer Elazığ Kamuoyu ve Ticaret Borsamızın kıymetli üyeleri, sizlerin teveccühü ve talebi ile adaylığımızı açıkladığımız seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bizler hiçbir zaman şehrimiz için elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik.  Amacımız özellikle hayvancılık alanında gelişmiş bölgede söz sahibi olan bir Elazığ için çalışmaktır. Birlikte hareket ettiğimiz genç ve tecrübeli ekibimizle Elazığ Ticaret Borsasının yönetimine aday olduk. Tarım ve Hayvancılığın Elazığ’da hak ettiği yere gelmesi, çiftçimizin besicimizin derdi ile dertlenen, sorunlarına çözüm arayan bir yönetim anlayışı içerisinde olacağımızı, Elazığ Ticaret Borsasını yenilikçi ve modern bir Ticaret Borsası olması için var gücümüzle çalışacağımızın bilinmesini istiyor, tüm üyelerimize ve Elazığ kamuoyuna saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109