Ağın Spor Tesislerinin Bakım Onarım ve Yenilenme Çalışmaları Bitti

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Ağın İlçesi’ndeki spor tesislerinin bakım onarım ve yenilenme çalışmalarını bitirdi.

Ağın Spor Tesislerinin Bakım Onarım ve Yenilenme Çalışmaları Bitti

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün gençlik için yatırımları hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda sporun her yaştan bireyin günlük rutini haline getirilmesi ve sporun tabana yayılması amacıyla çalışmalarına büyük bir özveriyle devam eden Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Ağın İlçesi’ndeki spor tesislerinin bakım onarım ve yenilenme çalışmalarını bitirdi.

Ağın İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğündeki giyinme odaları, basketbol ve voleybol sahalarının bakım onarımı, yenileme çalışmaları, çocuk oyun alanları ve çevre düzenlemesi çalışmaları ile İlçe sporuna ve gençliğe çok daha konforlu hale getirildi.

EREN: İLÇEMİZ SPORUNA DAHA İYİ BİR HİZMET SUNACAĞIZ

Yenileme çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, "Ağın’da giyinme odalarının olmaması çocuk oyun alanlarının bakımsız ve yıpranmış olması nedeniyle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla hem spor sahalarının bakım onarımını gerçekleştirdik hem de çocuk oyun alanları ve çevre düzenlemeleriyle güzel bir spor kompleksini Ağın ilçemize kazandırdık. Ağın İlçemizdeki giyinme odası, voleybol ve basketbol sahaları yenileme çalışmalarıyla daha modern ve daha kullanışlı hale geldi. İlçemizdeki tesisin komple yenilenmesi ile spor tesislerimiz İlçe sporuna ve gençliğe çok daha konforlu hale getirildi. Böylece İlçemiz sporuna daha iyi bir hizmet sunacağız. Spor kompleksimizin Ağın sporuna ve gençlerine hayırlı olmasını diliyorum. Ben desteklerinden dolayı başta Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Milletvekillerimize, Valimize, Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.’’ ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kuyucu Samet
Kuyucu Samet - 1 yıl Önce

Spor il müdürü Sedat Acar ve il müdürü Suphi Döner’in kuyusunu şube müdürüyken kazan Samet eren yine haber olmuş. Millet sevmiyor bu adamı siz ısrarla haber yapıyorsunuz.

Samet vekil mi olacak
Samet vekil mi olacak @Kuyucu Samet - 1 yıl Önce

Bu spor müdürü kesin belediye başkanlığına yada vekilliğe oynuyor. İl başkanı şerefli insandır buna o zevki yaşatmaz.

Samet Adam mı ?
Samet Adam mı ? @Kuyucu Samet - 1 yıl Önce

Arkadaş yorum yapmaya gerek yok, Samet adam mı ? Yalakanın teki!

Erdemli insan!
Erdemli insan! - 1 yıl Önce

2 kişiye hayır hasanetmi yapmış sanki? Bu kadar büyütmeyin bu kişileri. Allah’ın rızasını alsın burda haber olsa ne olur olmasa ne olur?

Nimet özel kalem
Nimet özel kalem - 1 yıl Önce

Spor müdürümüze çok karışmayın:) zar zor müdür oldu bırakın keyfini sürsün. Bu kafayla Başkan da olur. Nimet

Allah var
Allah var - 1 yıl Önce

Kimsenin yaptığı kimsenin yanına kar kalmaz

Elaman
Elaman - 1 yıl Önce

Az çektirmedi KYK çalışanlarına hepsine zulüm etti. Elamanları hiç sevmiyor müdürünü kendisine yalaka olanları temizlikten aldı. Kendisine yalakalık yapmayanlara zulüm ediyor

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109