Aile Etkinlik Rehberi Dijital Kitaba Dönüştürüldü

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından veli ve öğrencilerimiz için hazırlanan Aile Etkinlik Rehberi E-Kitaba dönüştürüldü. Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen tüm eğitimci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Aile Etkinlik Rehberi Dijital Kitaba Dönüştürüldü

Salgın sürecinde birbirleri ile daha fazla zaman geçirme imkânı bulan öğrenci ve veliler için uzman eğitimciler tarafından hazırlanan etkinlik rehberi dijital ortama aktarıldı.

Türkçe, Matematik, Resim, Masal, Genel Kültür, İngilizce, Zekâ Oyunları ve daha birçok alanda alanında uzman olan öğretmenler tarafından hazırlanan Aile Etkinlik Rehberi öğrenci ve velilerin birlikte faydalanabilecekleri zengin içeriğiyle dijital ortamdaki yerini aldı.

GÜRTÜRK: ÖĞRETMENLERİMİZE BİR ÇALIŞMA YAPMALARI KONUSUNDA TALİMAT VERDİK

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimizin aileleri ile daha fazla zaman geçiriyor olmaları nedeni ile Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu zamanı daha değerli kılmak adına alanında uzman olan öğretmenlerimize bir çalışma yapmaları konusunda talimat verdik. 34 eğitimciden oluşan bu ekip hem öğrencilerimiz hem de velilerimiz için zengin içeriği ile ön plana çıkan güzel bir etkinlik kitabı hazırladılar. Spor, etkinlik, ilginç bilgiler, yaşadığımız şehir, resim, sağlık, müzik, masal, İngilizce genel kültür, öğrenci eserleri gibi birçok içeriğin bir kitapta yer aldığı bu güzel çalışmamız dijital kitap haline dönüştürülerek müdürlüğümüzün resmi hesabı da dahil olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarından yayınlanmıştır. Öğrenci ve velilerimiz 166 sayfadan oluşan ve büyük bir emek verilerek hazırlanan bu kitabın her sayfasında kendilerinden bir şeyi mutlaka göreceklerdir. Hem velilerimizin hem de öğrencilerimizin beğeneceğini umduğumuz bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen tüm eğitimci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109